Grantový fundraising: Jak se na naše projektové/grantové žádosti dívají hodnotitelé? Aneb simulace jednání hodnotící komise.

typ kurzu: FUNDRAISING, MARKETING, PR

datum konání: 16.11.2017

čas konání: 09:30 - 17:30

rozsah: 7 hodin

místo konání kurzu: PRAHA - bude upřesněno --, Praha, --

maximální počet účastníků: 12

Chcete se na vaše projektové/grantové žádosti dívat očima hodnotitelů? Naučte se to. Posuňte se ve zpracovávání vašich žádostí o krok dál a buďte ještě úspěšnější. Kurz není opakováním teorie, ale přehledem toho, co je v praxi ověřeno a funguje. Stěžejní část kurzu spočívá v praktickém nácviku.

kurz je určen pro: Začínající i zkušenější fundraisery a fundraiserky a všechny, kteří se podílejí na přípravě projektových/grantových žádostí.

forma: workshop

lektor: Petr Machálek

Obsah kurzu:

  • Základní teorie pro sestavení projektových/grantových žádosti
  • Vytvoření cvičných projektových záměrů
  • Simulace jednání hodnotící komise a zpětná vazba
  • Diskuse/výměna zkušeností.

Co Vám kurz přinese:

V kurzu si ukážeme, jak se na naše projekty dívají hodnotitelé a v čem spočívá jejich práce, abychom jim předkládali takové žádosti, které vyberou k podpoře. Formou základní teorie a především praktického nácviku získáte zpětnou vazbu a na vlastní kůži si vyzkoušíte hodnocení jiných projektů.

Cena kurzu

plná cena: 1290 Kč

možné slevy: sleva 10% pro členy AVPO ČR*)

možnosti slev: sleva pro členy AVPO ČR* - ANO - 10%

*) Členové Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) mohou i nadále uplatňovat slevu na otevřené kurzy, a to ve výši 10 % z ceny kurzu.

Obecné infromace:

Po absolvování kurzu obdržíte elektronické osvědčení společnosti Nadace Neziskovky.cz

Další organizační informace (jak se přihlásit na kurz, jak uhradit účastnický poplatek, jaké máme storno podmínky a reklamační řád).

Součástí kurzu je hodinová pauza na oběd. Školící prostory nejsou bezbariérové. Na Vaši žádost rádi bezbariérové prostory zajistíme.

objednat
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 173 166, e-mail: nadace@neziskovky.cz