Poradenství

Odborné konzultace pro neziskové organizace

Chcete založit neziskovou organizaci?

Máte nápad, který pomůže udělat svět lepší? Chcete vaše veřejně prospěšné aktivity vykonávat pod hlavičkou neziskové organizace? Přehledné informace o neziskových organizacích v České republice dohledáte v dalších sekcích na našem portálu. Nevíte, jaká právní forma je pro vaše aktivity hodná? Chcete s někým váš záměr probrat? Neváhejte nám zavolat, půlhodinovou konzultaci máte zdarma.


Založit neziskovou organizaci není úplně snadná záležitost, máme s tím zkušenosti! Nabízíme vám komplexní poradenství při založení neziskové organizace bez ohledu na právní formu.

Odborně vám poradíme

Naši profesionální lektoři jsou vám k dispozici i individuálně. Využijte profesionální konzultace s odborníky na témata, která školí v rámci svých otevřených kurzů. Konzultovat můžete problematiku projektových žádostí, organizačního uspořádání, vedení a řízení NNO, fundraisingu, marketingu, public relations, projektového řízení, účetnictví, daní, statutárního auditu nebo auditu pro zvláštní účely (např. při čerpání prostředků z fondů EU) a mnohé další.

Konzultujeme projektové žádosti

Máte projekt, ale nedaří se vám ho dostat do předepsaných políček žádosti? Plavete ve vaší projektové žádosti?

My už za sebou pěknou řádku úspěšně zpracovaných žádostí, využijte naše zkušenosti! Na váš záměr se podíváme a posoudíme koncept nebo rozpracovanou žádost. Dostanete od nás doporučení k podání úspěšné žádosti.

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz