infoslužby

Informační služby Neziskovek.cz

Katalog neziskovek

Chcete o sobě dát vědět? Hledáte kontakty na neziskové organizace? Katalog neziskovek je největší a nejaktuálnější evidencí neziskových organizací u nás.

Kalendář akcí

Informujte o akcích, které pořádáte! Kalendář akcí slouží všem registrovaným uživatelům k publikování pozvánek a propagaci akcí, které pořádají neziskové organizace.

Zpravodaj SVĚT NEZISKOVEK

Neziskovky.cz jsou vydavatelem elektronického zpravodaje SVĚT NEZISKOVEK, který každou první středu v měsíci přináší aktuality z neziskového sektoru, rozhovory, téma měsíce, legislativní novinky, poradenství, informace o grantech a finančních zdrojích, informace o vzdělávacích akcích, ankety a kalendář akcí.  SVĚT NEZISKOVEK je rozesílán automaticky členům Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO), předplatitelům Grantového kalendáře a zaregistrovaným odběratelům. Chcete-li dostávat zpravodaj do své e-mailové schránky, zaregistrujte se na adrese http://newsletter.neziskovky.cz. Na stejné adrese lze odběr zpravodaje také zrušit.

Knihovna

Knihovna společnosti Neziskovky.cz je jedinou profesionálně budovanou knihovnou v ČR pokrývající všechny obory činnosti neziskových organizací. Její kolekce představuje unikátní zdroj informací pro studium neziskového sektoru v České republice i ve světě.

Kalkulátory

Připravili jsme pro vás on-line Daňový kalkulátor, který vám pomůže spočítat výši slevy na dani v případě, že se rozhodnete podpořit darem některou z neziskových organizací. Kalkulátor náhradního plnění zase pomůže organizacím s výpočetem povinného podílu zdravotně postižených zaměstnanců, případně povinného rozsahu tzv. náhradního plnění.

 
tisk
 hledej
 

Erasmus+

Poradenská společnost KPMG ČR

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz