infoslužby

Informační služby Neziskovek.cz

Katalog neziskovek

Chcete o sobě dát vědět? Hledáte kontakty na neziskové organizace? Katalog neziskovek je největší a nejaktuálnější evidencí neziskových organizací u nás. Zaregistrujte se zde.

Kalendář akcí

Informujte o akcích, které pořádáte! Kalendář akcí slouží všem registrovaným uživatelům k publikování pozvánek a propagaci akcí, které pořádají neziskové organizace. Pokud chcete zveřejnit tiskovou zprávu či jinou informaci na homepage, je to možné v sekci Zpravodajství viz ceník.

Zpravodaj SVĚT NEZISKOVEK

Neziskovky.cz jsou vydavatelem elektronického zpravodaje SVĚT NEZISKOVEK, který každou první středu v měsíci přináší aktuality z neziskového sektoru, rozhovory, téma měsíce, legislativní novinky, poradenství, informace o grantech a finančních zdrojích, informace o vzdělávacích akcích, ankety a kalendář akcí.  SVĚT NEZISKOVEK je rozesílán automaticky předplatitelům Grantového kalendáře a zaregistrovaným odběratelům. Chcete-li dostávat zpravodaj do své e-mailové schránky, zaregistrujte se na adrese http://newsletter.neziskovky.cz. Na stejné adrese lze odběr zpravodaje také zrušit.

Knihovna

Provoz knihovny byl z technických důvodů dočasně přerušen. Knihovna již neregistruje nové čtenáře. Děkujeme za pochopení.

 
tisk
Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz