infoslužby

Informační služby Neziskovek.cz

Katalog neziskovek

Chcete o sobě dát vědět? Hledáte kontakty na neziskové organizace? Katalog neziskovek je největší evidencí neziskových organizací u nás. Zaregistrujte se zde.

Kalendář akcí

Informujte o akcích, které pořádáte! Kalendář akcí slouží všem registrovaným uživatelům k publikování pozvánek a propagaci akcí, které pořádají neziskové organizace. Pokud chcete zveřejnit tiskovou zprávu či jinou informaci na homepage, je to možné v sekci Zpravodajství viz ceník.

Zpravodaj SVĚT NEZISKOVEK

Nadace Neziskovky.cz provozuje webový zpravodaj SVĚT NEZISKOVEK, který každý měsíc přináší aktuality z neziskového sektoru, rozhovory, téma měsíce, legislativní novinky, poradenství, informace o grantech a finančních zdrojích, informace o vzdělávacích akcích a knižní tipy. Newsletter je rozesílán registrovaným odběratelům a automaticky předplatitelům Grantového kalendáře a členům Asociace veřejně prospěšných organizacích ČR. Chcete-li dostávat newsletter s nejzajímavějšími články do své e-mailové schránky, zaregistrujte se na adrese http://news.neziskovky.cz/.  

Knihovna

Provoz knihovny byl z technických důvodů ukončen. Knihovna od roku 2014 neregistruje nové čtenáře. O případném obnovení provozu Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz