Granty

Grantový kalendář Nadace Neziskovky.cz


Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.


PDF UKÁZKA GRANTOVÉHO KALENDÁŘE
(PDF odkument, velikost 238 kB)

 

Do Grantového kalendáře zařazujeme všechny nám známé uzávěrky, monitorována jsou především grantová řízení českých i zahraničních nadací, programy Evropské unie, dotační a grantové programy státní správy ČR (ministerstev), samosprávy (krajů, obcí) a ostatní zdroje (velvyslanectví apod.). Informace o datech uzávěrek jsou čerpány ze zdrojů příslušných institucí. Z důvodu jejich častých změn, předběžných či nejednoznačných termínů, doporučujeme ověřovat si data uzávěrek přímo u jejich vyhlašovatelů.
Grantový kalendář pro vás připravujeme každých 14 dní. 

Grantový kalendář je vydáván 2x měsíčně. Cena ročního předplatného od 1.1.2015 je stanovena na 700 Kč.
Aktuálně je možno objednávat Grantový kalendář na období duben až prosinec 2015, za cenu 525 Kč.

Formulář pro objednávku Grantového kalendáře na období duben - prosinec 2015  ZDEDEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Inzertní formát přímo uvnitř Grantového kalendáře zviditelní váš program a pomůže vám efektivněji informovat o vaší uzávěrce. Ukázku grafického pole si můžete prohlédnout v ukázce Grantového kalendáře výše.

BEZPLATNÉ ZVEŘEJNĚNÍ GRANTOVÉ VÝZVY

Do Grantového kalendáře sami zařazujeme údaje o finančních zdrojích pro neziskové organizace, o kterých se nám podaří získat informace. Je možné, že právě o zdroji administrovaném vaší organizací se nám nepodařilo přesné informace získat. Pokud jste v Grantovém kalendáři nenašli  váš program nebo jsou údaje o něm nepřesné, zašlete nám prosím informace o těchto grantových  programech a nových uzávěrkách prostřednictvím tohoto formuláře.

Další informace získáte na adrese granty@neziskovky.cz nebo na tel. 224 239 876224 239 876.


Zájemcům zasíláme grantový kalendář e-mailem a to ve formátu PDF (doporučeným programem pro práci s PDF je Adobe Reader ve verzi 5.0 a vyšší).

Do průvodních e-mailů Grantového kalendáře zařazujeme důležité informace týkající se finančních zdrojů pro neziskový sektor, případně informace o novinkách ve službách společnosti Neziskovky.cz.

Vaše dotazy ohledně Grantového kalendáře rád zodpoví Pavel Hamada, tel.:  224 239 876224 239 876, e-mail: hamada@neziskovky.cz. Na tomto e-mailu nebo telefonním čísle si také můžete zasílání Grantového kalendáře objednat.

Partnerem Grantového kalendáře je firma Amos Software.

 
tisk
 hledej
 

FOTOSOUTĚŽ

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz