Granty

Grantový diář Nadace Neziskovky.cz


Grantový diář (GD) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.

Popis: PDF UKÁZKA GRANTOVÉHO DIÁŘE (PDF dokument)

Do Grantového diáře zařazujeme všechny nám známé uzávěrky, monitorována jsou především grantová řízení českých i zahraničních nadací, programy Evropské unie, dotační a grantové programy státní správy ČR (ministerstev), samosprávy (krajů, obcí) a ostatní zdroje (velvyslanectví, komerční subjekty apod.).

Informace o datech uzávěrek jsou čerpány ze zdrojů příslušných institucí. Z důvodu jejich častých změn, předběžných či nejednoznačných termínů, doporučujeme ověřovat si data uzávěrek přímo u jejich vyhlašovatelů.


Jak se stát odběratelem Grantového diáře?

Stačí vyplnit a zaslat nám objednávku na rok 2017, kterou najdete ZDE.

Cena ročního předplatného je 850 Kč (702,48 + 21 % DPH). Členové AVPO ČR mohou uplatnit 10% slevu z ceny.

Nevíte si rady? Kontaktujte Hanu Kopřivovou na E: koprivova@neziskovky.cz.


Jak to funguje?

Grantový diář pro vás připravujeme každých 14 dní. Zasíláme jej e-mailem ve formátu PDF (doporučeným programem pro práci s PDF je Adobe Reader verze 5.0 a vyšší). Do průvodních e-mailů rozesílky zařazujeme také důležité informace týkající se finančních zdrojů pro neziskový sektor, případně další zajímavosti či pozvánky.

V roce 2017 chystáme vylepšení!

Grantový diář získá podobu online databáze, díky které obdžíte aktuální informace o nových výzvách ihned po jejich zařazení do systému. Vlastní nastavení filtrů v databázi vám zajistí individuální výběr relevantních výzev a o vložení vámi preferovaných výzev budete automaticky upozorněni e-mailem. Gratnový diář přinese i další vylepšení. Zajímá vás to? Napiště nám, budeme vás informovat.

Chcete v Grantovém diáři zveřejnit svoji výzvu? 

Do Grantového diáře sami zařazujeme údaje o finančních zdrojích pro neziskové organizace, o kterých se nám podaří získat informace. Je možné, že právě o zdroji administrovaném vaší organizací se nám nepodařilo přesné informace zjistit. Pokud jste v Grantovém diáři nenašli váš program nebo jsou údaje o něm nepřesné či potřebujete aktualizovat starší výzvy, napište nám.

Martina Kolmerová

T: 730 173 166

E: kolmerova@neziskovky.cz

aktualizace 04.01.2017

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz