Granty

Grantový kalendář Nadace Neziskovky.cz


Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.

Popis: PDF UKÁZKA GRANTOVÉHO KALENDÁŘE (PDF dokument)

Do Grantového kalendáře zařazujeme všechny nám známé uzávěrky, monitorována jsou především grantová řízení českých i zahraničních nadací, programy Evropské unie, dotační a grantové programy státní správy ČR (ministerstev), samosprávy (krajů, obcí) a ostatní zdroje (velvyslanectví, komerční subjekty apod.).

Informace o datech uzávěrek jsou čerpány ze zdrojů příslušných institucí. Z důvodu jejich častých změn, předběžných či nejednoznačných termínů, doporučujeme ověřovat si data uzávěrek, včetně údajů v bezplatné Databázi informačních zdrojů přímo u jejich vyhlašovatelů.


Jak se stát odběratelem Grantového kalendáře?

Grantový kalendář pro vás připravujeme každých 14 dní. Předplatitelům jej zasíláme e-mailem ve formátu PDF (doporučeným programem pro práci s PDF je Adobe Reader verze 5.0 a vyšší). Členům Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) je Grantový kalendář zasílán zdarma.

Do průvodních e-mailů rozesílky zařazujeme také důležité informace týkající se finančních zdrojů pro neziskový sektor, případně další zajímavosti či pozvánky.

Cena ročního předplatného od 1. 1. 2016 je stanovena na 850 Kč (702,48 + 21 % DPH) a je snižována kvartálně.

Aktuálně je možno objednat Grantový kalendář na období červenec-prosinec 2016 za cenu 430 Kč včetně DPH.

Formulář pro objednávku Grantového kalendáře ke stažení ZDE

Kontaktní osoba pro objednávky a předplatné:

Hana Kopřivová

T: 224 239 876

E: koprivova@neziskovky.cz


Zveřejnění grantové výzvy - informace pro zadavatele a inzerenty

Do Grantového kalendáře sami zařazujeme údaje o finančních zdrojích pro neziskové organizace, o kterých se nám podaří získat informace. Je možné, že právě o zdroji administrovaném vaší organizací se nám nepodařilo přesné informace zjistit. Pokud jste v Grantovém kalendáři nenašli váš program nebo jsou údaje o něm nepřesné či potřebujete aktualizovat starší výzvy, kontaktuje nás.

Martina Kolmerová

T: 730 173 166

E: kolmerova@neziskovky.cz


Nabídka inzertního prostoru v Grantovém kalendáři

Své programy, výzvy nebo pozvánky na akce můžete v Grantovém kalendáři zvýraznit prostřednictvím placené inzerce např. formou umístění banneru, obrázku, či jiného grafického formátu.

Kontaktní osoba pro objednávky inzerce:

Martina Kolmerová

T: 730 173 166

E: kolmerova@neziskovky.cz


Partnerem Grantového kalendáře je firma Amos Software.


 

 
tisk
 hledej
 

FOTOSOUTĚŽ DZS

Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz