Granty

Grantový kalendář Neziskovky.cz


Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.


PDF UKÁZKA GRANTOVÉHO KALENDÁŘE
(PDF odkument, velikost 92 kB)

Do Grantového kalendáře zařazujeme všechny nám známé uzávěrky, monitorována jsou především grantová řízení českých i zahraničních nadací, programy Evropské unie, dotační a grantové programy státní správy ČR (ministerstev), samosprávy (krajů, obcí) a ostatní zdroje (velvyslanectví apod.). Informace o datech uzávěrek jsou čerpány ze zdrojů příslušných institucí. Z důvodu jejich častých změn, předběžných či nejednoznačných termínů, doporučujeme ověřovat si data uzávěrek přímo u jejich vyhlašovatelů.
Grantový kalendář pro vás připravujeme každých 14 dní. 

Ikona Word Objednávka předplatného Grantového kalendáře  (červenec-prosinec 2014)

Grantový kalendář je vydáván 2x měsíčně. Aktuální cena ročního předplatného viz objednávkový formulář výše.

Grantový kalendář je bezplatně po dobu 1 roku poskytován novým organizacím, které využily právní služby založení organizace - více info viz: založení NNO.

Druh předplatného
Cena včetně DPH
Cena pro členy AVPO ČR 

leden - prosinec 1000 Kč

ZDARMA

Součást členství 
v AVPO ČR

červenec - prosinec 500 Kč


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Inzertní formát přímo uvnitř Grantového kalendáře zviditelní váš program a pomůže vám efektivněji informovat o vaší uzávěrce. Ukázku grafického pole si můžete prohlédnout v ukázce Grantového kalendáře výše.

BEZPLATNÉ ZVEŘEJNĚNÍ GRANTOVÉ VÝZVY

Do Grantového kalendáře sami zařazujeme údaje o finančních zdrojích pro neziskové organizace, o kterých se nám podaří získat informace. Je možné, že právě o zdroji administrovaném vaší organizací se nám nepodařilo přesné informace získat. Pokud jste v Grantovém kalendáři nenašli  váš program nebo jsou údaje o něm nepřesné, zašlete nám prosím informace o těchto grantových  programech a nových uzávěrkách prostřednictvím tohoto formuláře.

Další informace získáte na adrese granty@neziskovky.cz nebo na tel. 224 239 876.


Zájemcům zasíláme grantový kalendář e-mailem a to ve formátu PDF (doporučeným programem pro práci s PDF je Adobe Reader ve verzi 5.0 a vyšší).

Do průvodních e-mailů Grantového kalendáře zařazujeme důležité informace týkající se finančních zdrojů pro neziskový sektor, případně informace o novinkách ve službách společnosti Neziskovky.cz.

Vaše dotazy ohledně Grantového kalendáře rád zodpoví Pavel Hamada, tel.:  224 239 876, e-mail: granty@neziskovky.cz. Na tomto e-mailu nebo telefonním čísle si také můžete zasílání Grantového kalendáře objednat.

Partnerem Grantového kalendáře je firma Amos Software.

 
tisk
 hledej
 

Poradenská společnost KPMG ČR

DZS - FOTOSOUTĚŽ 2014

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz