Granty

Grantový kalendář Neziskovky.cz


Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.

GRANTOVÝ KALENDÁŘ


PDF UKÁZKA GRANTOVÉHO KALENDÁŘE
(PDF odkument, velikost 92 kB)

Do Grantového kalendáře zařazujeme všechny nám známé uzávěrky, monitorována jsou především grantová řízení českých i zahraničních nadací, programy Evropské unie, dotační a grantové programy státní správy ČR (ministerstev), samosprávy (krajů, obcí) a ostatní zdroje (velvyslanectví apod.). Informace o datech uzávěrek jsou čerpány ze zdrojů příslušných institucí. Z důvodu jejich častých změn, předběžných či nejednoznačných termínů, doporučujeme ověřovat si data uzávěrek přímo u jejich vyhlašovatelů.

Grantový kalendář pro vás připravujeme každých 14 dní. 

Ikona Word Objednávka předplatného Grantového kalendáře  (červenec-prosinec 2014)

Grantový kalendář je vydáván 2x měsíčně. Aktuální cena ročního předplatného viz objednávkový formulář výše.

Grantový kalendář je bezplatně po dobu 1 roku poskytován novým organizacím, které využily právní služby založení organizace - více info viz: založení NNO.

Druh předplatného
Cena včetně DPH
Cena pro členy AVPO ČR 

leden - prosinec 1000 Kč

ZDARMA

Součást členství 
v AVPO ČR

červenec - prosinec 500 Kč


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Inzertní formát přímo uvnitř Grantového kalendáře zviditelní váš program a pomůže vám efektivněji informovat o vaší uzávěrce. Ukázku grafického pole si můžete prohlédnout v ukázce Grantového kalendáře výše.

BEZPLATNÉ ZVEŘEJNĚNÍ GRANTOVÉ VÝZVY

Do Databáze finančních zdrojů sami zařazujeme údaje o finančních zdrojích pro neziskové organizace, o kterých se nám podaří získat informace. Je možné, že právě o zdroji administrovaném vaší organizací se nám nepodařilo přesné informace získat. Pokud jste v DBFZ nenašli  váš program nebo jsou údaje o něm nepřesné, zašlete nám prosím informace o těchto grantových  programech a nových uzávěrkách prostřednictvím tohoto formuláře word. Tyto informace budou zveřejněny v DBFZ.

Další informace získáte na adrese granty@neziskovky.cz nebo na tel. 224 239 876.


Zájemcům zasíláme grantový kalendář e-mailem a to ve formátu PDF (doporučeným programem pro práci s PDF je Adobe Reader ve verzi 5.0 a vyšší).

Do průvodních e-mailů Grantového kalendá  zařazujeme důležité informace týkající se finančních zdrojů pro neziskový sektor, případně informace o novinkách ve službách společnosti Neziskovky.cz.

Další informace o možnostech financování vašich projektů najdete v naší Databázi finančních zdrojů. Vaše dotazy ohledně Grantového kalendáře rád zodpoví Pavel Hamada, tel.:  224 239 876, e-mail: granty@neziskovky.cz. Na tomto e-mailu nebo telefonním čísle si také můžete zasílání Grantového kalendáře objednat.

Partnerem Grantového kalendáře je firma Amos Software.

 
tisk
 hledej
 

Poradenská společnost KPMG ČR

DZS - FOTOSOUTĚŽ 2014

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz