Vzdělávání

Vzdělávejte se s námi

Vzděláváním se v Nadaci Neziskovky.cz zabýváme dlouhodobě. Pořádáme především semináře a workshopy na témata management neziskových organizací, fundraising, marketing, public relations, účetnictví, právo, sociální sítě a další aktuální témata. 

Otevřené kurzy

Otevřené kurzy a workshopy jsou určeny zejména těm, kteří si chtějí jednorázově zvýšit úroveň svých znalostí především v oblasti fundraisingu, marketingu a PR, vedení a řízení lidí nebo účetnictví a legislativě. Utřídíte si své poznatky a konfrontujete teorii s praxí pod vedením zkušených lektorů. Otevřené kurzy poskytují i prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžete sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty.

Vyberte si téma, které vás zajímá, z aktuální nabídky otevřených kurzů a přihlaste se.

Všechna témata, která pro vás školíme, najdete v katalogu vzdělávacích kurzů.

Od 6. 3. 2017 se u nás můžete vzdělávat za nové ceny.

 

Kurzy s otevřeným termínem

V nabídce také najdete kurzy s otevřeným termínem. Co to znamená? Kurz je vypsán na určité období (např. léto 2016), ale nemá zatím stanoven přesný termín konání - ten domluvíme společně s přihlášenými účastníky až po naplnění požadované kapacity kurzu. Tyto kurzy najdete zařazené mezi otevřenými kurzy.

 

Vzdělávání na klíč

Chcete se vzdělávat v rámci vašeho týmu? Potřebujete s týmem absolvovat strategické plánování? S námi můžete!Jako kurz na klíč si můžete objednat jakékoli téma z katalogu, vybrané kurzy jsou i s akreditací MPSV. Pokud téma nenajdete v nabídce otevřených kurzů, rádi s vámi sestavíme obsah kurzu individuálně dle vašich představ.

 

Rekvalifikační kurzy

Naše dlouholeté zkušenosti jsme zúročili v pořádaných akreditovaných rekvalifikačních kurzech. Dlouhodobé vzdělávací programy jsou efektivnější a ucelenější forma vzdělávání. Účastníci se učí navzájem od sebe, inspirují a propojují. Přihlaste se také!

 

Akreditované kurzy

V rámci našeho vzdělávání nabízíme sociálním pracovníků a pracovníkům v sociálních službách také jednodenní a dvoudenní akreditované kurzy MPSV.

Ceník najdete zde.

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz