vzdělávání

Aktuální nabídka vzdělávání


Aktuální nabídka otevřených kurzů

Intenzivní 1-2 denní kurzy pokrývající širokou škálu témat (psaní projektů, fundraising, marketing, personalistika, standardy kvality sociálních služeb atd.). Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory, kteří mají praktické zkušenosti s daným tématem i s jeho aplikací v prostředí neziskových organizací.

Otevřené kurzy - novinky roku 2015   (soubor PDF)

Přehled nových otevřených kurzů pro rok 2015. 
 

Katalog vzdělávacích kurzů 2014

Katalog vzdělávacích kurzů 2014 je souhrnný výčet kurzů, které mají Neziskovky.cz v nabídce. Do první části katalogu jsme umístili medailonky lektorů a kurzy, které jednotliví lektoři školí. V další části najdete stručný výpis kurzů zařazených do 6 tematických skupin pro lepší přehlednost. V následující části jsou vypsané anotace otevřených kurzů, které v průběhu roku 2014 budeme průběžně vypisovat.

Stáhněte si katalog vzdělávacích kurzů na období 2014.  (soubor PDF)


Anotace vzdělávacích kurzů 2013/2014

Přehled anotací vzdělávacích kurzů řazených abecedně do 6 tematických skupin. Naleznete zde název kurzu, jeho časovou dotaci, jméno lektora a samotnou anotaci kurzu.

Stáhněte si anotace vzdělávacích kurzů   (soubor pdf)

Harmonogram kurzů KPMG Česká republika 2014 (Dokument MS Word, velikost 31 kB)

V rámci projektu ROK společně - KROK dopředu mají neziskové organizace z celé České republiky příležitost přihlásit se do výběrového řízení, které KPMG vyhlašuje každý rok. S vítěznou neziskovou potom firma naváže roční spolupráci zaměřenou především na odbornou pomoc v oblasti daní, auditu, účetnictví, mzdové agendy, dále také v oblasti propagace a dobrovolnictví.

Vzdělávání na klíč

Neziskovky.cz nabízejí semináře či workshopy "šité na míru" Vašim potřebám a požadavkům.

Ceník služeb najdete zde. 

 
tisk
 hledej
 

FOTOSOUTĚŽ

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz