vzdělávání

Aktuální nabídka vzdělávání

Aktuální nabídka otevřených kurzů

Intenzivní 1 - 2 denní kurzy pokrývající širokou škálu témat (psaní projektů, fundraising, personalistika, standardy kvality sociálních služeb atd.). Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory, kteří mají praktické zkušenosti s daným tématem i s jeho aplikací v prostředí neziskových organizací.

 

Katalog vzdělávacích kurzů 2013/2014

Katalog vzdělávacích kurzů 2013/2014 je souhrnný výčet kurzů, které mají Neziskovky.cz v nabídce. Do první části katalogu jsme umístili medailonky lektorů a kurzy, které jednotliví lektoři školí. V další části najdete stručný výpis kurzů zařazených do 6 tematických skupin pro lepší přehlednost. V následující části jsou vypsané anotace otevřených kurzů, které v průběhu roku 2013/2014 budeme průběžně vypisovat.

Stáhněte si katalog vzdělávacích kurzů na období 2013/2014.  (soubor pdf)


Anotace vzdělávacích kurzů 2013/2014

Přehled anotací vzdělávacích kurzů řazených abecedně do 6 tematiských skupin. Naleznete zde název kurzu, jeho časovou dotaci, jméno lektora a samotnou anotaci kurzu.

Stáhněte si anotace vzdělávacích kurzů   (soubor pdf)

Harmonogram kurzů KPMG Česká republika (Dokument MS Word, velikost 31 kB)

V průběhu dubna až června 2013 nabízí společnost KPMG Česká republika neziskovým organizacím účast na bezplatných otevřených odborných kurzech. Kurzy jsou určeny pracovníkům neziskových organizací, kteří už mají základní znalost dané problematiky. Každý z kurzů bude obsahovat teoretickou a praktickou část, účastníky tak připraví na vypracování dobrovolných praktických úkolů, prostřednictvím kterých si po skončení kurzů budou moci ověřit nabyté znalosti. Všechny kurzy povedou odborníci na neziskový sektor ze společnosti KPMG Česká republika.

 

Vzdělávání na klíč

Výcviky nabízené společností Neziskovky.cz, o.p.s. je možné realizovat formou semináře na klíč či workshopu.

 
tisk
 hledej
 

Erasmus+

Poradenská společnost KPMG ČR

Neziskovky.cz, o. p. s., Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz