Vzdělávání

Vzdělávejte se s námi

Vzděláváním se v Neziskovky.cz zabýváme dlouhodobě. Pořádáme především semináře a workshopy na témata management neziskových organizací, fundraising, marketing, public relations, účetnictví, právo, sociální sítě a další aktuální témata. 

Usilujeme o to, aby kvalitní vzdělávání bylo pracovníkům neziskových organizací poskytováno za dostupnou cenu a díky partnerovi Nadačnímu fondu J&T se nám to daří již několik let.


Přijďte na otevřený kurz

Kurzy a workshopy jsou určeny zejména těm, kteří si chtějí jednorázově zvýšit úroveň svých znalostí především v oblasti fundraisingu, marketingu a PR, vedení a řízení lidí nebo účetnictví a legislativě. Utřídíte si své poznatky a konfrontujete teorii s praxí pod vedením zkušených lektorů. Otevřené kurzy poskytují i prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžete sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty.

Aktuální nabídka otevřených kurzů a rovnou se přihlaste.

Nabídku všech školených témat a přehled lektorů jsme pro vás sepsali do Katalogu kurzů.

Chybí vám nějaké téma? Napište nám!


Kurzy s otevřeným termínem

V nabídce také najdete kurzy s otevřeným termínem. Co to znamená? Kurz je vypsán na určité období (např. léto 2016), ale nemá zatím stanoven přesný termín konání - ten domluvíme společně s přihlášenými účastníky až po naplnění požadované kapacity kurzu. Tyto kurzy najdete zařazené mezi otevřenými kurzy.

Vzdělávání na klíč

Chcete se vzdělávat v rámci vašeho týmu? Potřebujete s týmem absolvovat strategické plánování? S námi můžete!
Jako kurz na klíč si můžete objednat jakékoli téma z katalogu, vybrané kurzy jsou i s akreditací MPSV. Pokud téma nenajdete v nabídce otevřených kurzů, rádi s vámi sestavíme obsah kurzu individuálně dle vašich představ. 


Rekvalifikační kurzy

Naše dlouholeté zkušenosti jsme zúročili v pořádaných akreditovaných rekvalifikačních kurzech. Dlouhodobé vzdělávací programy jsou efektivnější a ucelenější forma vzdělávání. Účastníci se učí navzájem od sebe, inspirují a propojují. Přihlaste se také!

Akreditované kurzy

V rámci našeho vzdělvání nabízíme sociálním pracovníků a pracovníkům v sociálních službách také jednodenní a dvoudenní akreditované kurzy MPSV.

Ceník najdete zde. 

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz