Asistent/ka do služby Sociálně terapeutická dílna

datum zadání: 07.02.2019
organizace: Portus Praha, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 20.500 Kč
lokalita: Středočeský
kontakt: dilna@portus.cz
url: https://www.portus.cz/
POPIS:
PORTUS PRAHA, z. ú.
asistenta/asistentku
do služby Sociálně terapeutická dílna pro lidi s mentálním postižením ve Slapech nad Vltavou.

Do naší organizace hledáme člověka, který věří v respektující přístup k lidem a jejich schopnostem. Zvládne pracovat s lidmi ve skupině i individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:
• smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
• nástupní plat 20.500 Kč
• pět týdnů dovolené
• práci v otevřeném, přátelském kolektivu
• prostor pro kreativitu a nové myšlenky
• vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
• pravidelnou supervizi
• příspěvek na dopravu

Náplň práce:
• poskytování pomoci a podpory jednotlivým klientům při pracovní činnosti v sociálně terapeutické dílně.
• aktivní zapojení se do pracovních činností v sociálně terapeutické dílně
• asistence při získávání a rozvoji pracovních a sociálních dovedností lidí s mentálním postižením
• práce se skupinou klientů i individuální nácviky
• podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí
• tvorba individuálních plánů a vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:
• čistý trestní rejstřík
• pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
• osobní vyrovnanost a trpělivost
• zodpovědnost a tolerance
• samostatnost a spolehlivost
• znalost práce na PC alespoň na základní úrovni
• zájem dále se vzdělávat
• schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
• řidičský průkaz skupiny B
• dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
• práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup od dubna 2019.

V případě zájmu zašlete strukturované CV a motivační dopis na adresu dilna@portus.cz. V případě, že nezašlete všechny požadované dokumenty, automaticky vypadáváte z výběrového řízení.

Více informací na www.portus.cz nebo na telefonním čísle 773 920 994.