SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE KONTAKTNÍHO CENTRA DROM

datum zadání: 10.01.2019
organizace: DROM, romské středisko
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 24-25.000Kč
lokalita: Jihomoravský
kontakt: lucie.dolezalova@drom.cz, 730 163 125
url: http://www.drom.cz
Příspěvková organizace DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pra-covník/ice Kontaktního centra DROM

Úvazek: 1,0
Nástup: 1. 4. 2019, popř. dle dohody

Náplň práce:
• poskytování sociální služby dle § 69 zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách
• přímá práce s klienty služby, sociální poradenství a tvorba individuálních plánů s klienty služby, administrativa
• práce v terénu v lokalitách ohrožených sociálním vyloučením na území města Brna

Požadujeme:
• ukončené VŠ, nebo VOŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb)
• znalost zákona o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb),
• znalost standardů kvality sociálních služeb
• uživatelská znalost PC, orientace na internetu
• bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
• dobré komunikační schopnosti
• respekt k práci s uživateli návykových látek
• výhodou je praxe v oboru, zkušenost se sociálním poradenstvím, vzdělání v oblasti krizové inter-vence, v motivačních rozhovorech, započatý nebo ukončený výcvik v psychoterapii apod.

Nabízíme:
• hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2020
• platové ohodnocení 25.000Kč
• zaškolení a pravidelnou supervizi, další vzdělávání
• práci v mladém kolektivu
• práci se společenským přesahem
• specifickou a vstřícnou firemní kulturu a mnoho dalších benefitů (25 dní dovolené, stravenky, možnost občasné práce z domova).

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 15. 1. 2019 na e-mail: lucie.dolezalova@drom.cz

Kontaktní osoba: Lucie Doležalová, DiS., mobil: 730 163 125

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky a pozváni k ústnímu pohovoru.