Specialist(k)a FUNDRAISINGU

datum zadání: 14.09.2018
organizace: CARE Česká republika
pozice/obor: Krizová a humanitární pomoc
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: care@care.cz
url: http://www.care.cz
POPIS:
Pracovní pozice: SPECIALIST(K)A FUNDRAISINGU v CARE ČR
Místo: PRAHA
Úvazek: plný, na dobu určitou (s předpokladem prodloužení)
Nástup: možný ihned

Specialist(k)a fundraisingu zodpovídá za zajištění darů, koordinace direct mailingových kampaní ve spolupráci s agenturou, rozvoj dalších kampaní a podpora při zviditelnění mezinárodní neziskové organizace CARE v ČR. Specialist(k)a přichází s návrhy na zlepšení výsledků, zkvalitnění péče o dárce a ke zvýšení povědomí o organizaci. Využívá know-how a úzkou spolupráci s partnery v síti CARE.

Co vás čeká:
• zodpovědnost za přípravu a realizaci marketingových aktivit a plánu individuálního fundraisingu, včetně direct mailingové kampaně
• zajištění vztahů s dodavateli, příprava fundraisingových propagačních materiálů a online kampaní,
• péče o dárce organizace
• zajištění a účast na benefičních a PR aktivitách organizace pro veřejnost, dárce a partnery
• podpora rozvoje kontaktů firemních partnerů a dárců
• příprava akčních a fundraisingových plánů a reportů
• monitoring trhu a konkurence
• účast na pracovních skupinách s dalšími NNO a aktivní spolupráce v rámci mezinárodní sítě CARE

Požadujeme:
• výborné jazykové schopnosti v psaném i mluveném projevu
• výborná znalost českého a anglického jazyka
• minimálně 2 roky pracovní zkušenosti v oblasti marketingu nebo fundraisingu
• zkušenosti se zajištěním spolupráce s agenturami a dodavateli
• spolehlivost, organizační schopnosti a důraz na detail
• ztotožnění se zaměřením mezinárodní humanitární a rozvojové organizace CARE

Výhodou:
• zkušenost s využitím CRM databází (Salesforce)
• samostatnost a schopnost spolupráce v rámci týmu
• inovativní / kreativní myšlení
• zkušenosti z neziskového sektoru

Nabízíme:
• pracovní poměr na zkrácený nebo plný úvazek (podle dohody) na 12 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
• příležitost k uplatnění vlastních nápadů
• práci v mezinárodní síťové organizaci
• práci v malém týmu s kanceláří na Vinohradech
• možnost dalšího vzdělávání
• klouzavou pracovní dobu (flexibilní zahájení a konec pracovní doby)
• 5 týdnů dovolené a 3 sick days ročně

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení jsou v ANGLICKÉM JAZYCE předložené: 1) strukturovaný životopis; 2) motivační dopis se zdůvodněním zájmu o práci v organizaci CARE odpovědí na inzerci nebo na email care@care.cz s uvedením předmětu FUNDRAISING CARE.

Uzávěrka přihlášek: 30. 9. 2018

Vaše podklady uchováme interně do skončení výběrového řízení, v případě užšího výběru do skončení zkušební doby pro danou pozici. Děkujeme všem zájemcům a zájemkyním.