Online specialista/specialistka

datum zadání: 14.08.2018
organizace: Hnutí DUHA
pozice/obor: Životní prostředí
ohodnocení:
lokalita: Jihomoravský
kontakt: marie.horakova@hnutiduha.cz
url: http://www.hnutiduha.cz/
Jsme nezávislá nezisková organizace. Už téměř třicet let v prosazujeme zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Vedeme ambiciózní kampaně s cílem systémových změn, do kterých chceme zapojit lidi. Aktuálně třeba Zachraňme české lesy. Máme řadu webů, učíme se používat služby jako Google Analytics, Google Tag Manager, AdWords, Sklik, Adform. Stejně jako např. cílené reklamy na facebooku. Potřebujeme dalšího do týmu, pro jejich správu a rozvoj.

Žaneta, která k sobě hledá kolegu nebo kolegyni, o pozici říká: Jestli jsou tvůj svět weby, jejich správa a technicky správně nastavené kanály komunikace, chceme tě do týmu. Jestli máš rád přírodu a chceš ji chránit s námi, tvoje práce ti bude dávat smysl.

Hledáme někoho, kdo má:
chuť budovat online komunikaci a marketing neziskové organizace,
otevřenost k novým technologiím a postupům,
zkušenost s koordinováním tvorby nových webových stránek, tvorbou PPC reklamních kampaní a se správou profilů a reklamami na sociálních sítích,
zkušenost s prací v redakčních systémech WordPress, Drupal a základní orientaci v HTML,
znalost aktuálních trendů v internetovém marketingu a webdesignu,
základní orientaci v ekologických tématech,
výbornou znalost českého jazyka a znalost anglického jazyka na úrovni „zkušený uživatel“ (B1, B2),
minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou.

Jaká je náplň práce na této pozici?
spravovat všechny webových stránek Hnutí DUHA a zodpovídat za vkládání obsahu,
zodpovídat za vznik nových webových stránek i jednorázových webových aplikací Hnutí DUHA,
spravovat profily Hnutí DUHA na sociálních sítích (Facebook, Instragram, Twitter),
tvořit a spravovat reklamních kampaně na sociálních sítích a ve vyhledávačích (Google AdWords, Sklik).

Co nabízíme?
0,5 úvazek od listopadu 2018 (případě dle domluvy), případně je možné doplnění do celého úvazku na pozici datový analytik (viz paralelně zveřejněný inzerát)
místo v kanceláři v Praze nebo v Brně,
základní mzdu na poloviční úvazek 11 000 – 13 000 Kč měsíčně (ve zkušební době, následně nárůst dle zkušeností a výsledků práce až na 15 000 Kč),
pružnou pracovní dobu,
stravenky,
služební telefon a notebook,
25 dnů dovolené,
výjimečnou příležitost podílet se na práci vlivné ekologické organizace,
inspirativní prostředí a zkušený, profesionální tým kolegů,
kvalitní zázemí a kancelář v centru Prahy nebo Brna.

Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete do 9. září 2018:
motivační dopis
strukturovaný životopis vč. kontaktů (jméno a telefon) na dvě osoby, které mohou poskytnout reference, a máte-li, pak i portfolio:
webů, na kterých jste se podíleli, s uvedením vaší role při vzniku webu
FB stránek a reklamních či PPC kampaní, které spravujete či jste spravovali
vypracování praktických úkolů:
Prohlédněte si webové stránky www.zachranmelesy.cz a stručně je zhodnoťte. Popište, co je podle vás cílem webu a ke komu převážně mluví (jaká je cílová skupina). Uveďte také návrhy na zlepšení webových stránek, aby lépe splňovaly svůj cíl, jemuž má web podle Vás sloužit, a byly podle Vás atraktivnější. A co by pomohlo ke zvýšení návštěvnosti webu?

Vše zašlete na na adresu martina.melezinkova@hnutiduha.cz. Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “online specialista-ka” a preferované město.

Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům, které proběhnou 20.9. v Brně. Další informace poskytne: Marie Horáková, telefon 608 714 469, e-mail: marie.horakova@hnutiduha.cz.

Zasláním CV a motivačního dopisu udělujete Hnutí DUHA (IČ 15547779) souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely organizace výběrového řízení dle našich pravidel nakládání s osobními údaji, která najdete na http://www.hnutiduha.cz/informacni-memorandum