poradce /poradkyně v dluhové poradně

datum zadání: 11.01.2018
organizace: RUBIKON Centrum, z. ú.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení: 22 000 - 24 000 Kč
lokalita: Praha
kontakt: Hana Kramlová
url: http://www.rubikoncentrum.cz/
POPIS:
RUBIKON Centrum, z. ú. vypisuje výběrové řízení

na pozici:

poradce/poradkyně v dluhové poradně

(pracoviště: Praha 3 s občasným dojížděním do dalších míst poradenství – Středočeský kraj)

Hledáte smysluplnou práci?
Zajímá Vás práce v dluhové problematice a chcete se v ní rozvíjet?
Máte chuť se naučit lektorovat a umět poradit jiným odborníkům?
Zajímá Vás práce s lidmi s trestní minulostí, kteří chtějí novou šanci?

Pak hledáme právě Vás!
Nabízíme zajímavou práci v poradenském a lektorském týmu dluhových poradců, v zavedené neziskové organizaci.

Co Vás čeká:
- individuální i skupinová práce s klienty s trestní minulostí na svobodě i ve vězení,
- postupné zapojení do lektorské činnosti podle Vašeho zájmu.

Poradce/poradkyně pracuje v týmu dluhových poradců pod záštitou právníka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

- vzdělání v sociální nebo jiné relevantní oblasti (ekonomie, právo),
- zkušenosti z přímé práce s klienty v oblasti sociální práce nebo poradenské činnosti,
- zájem o dluhovou problematiku a ochotu se v této oblasti dále vzdělávat,
- motivaci k práci s cílovou skupinou organizace,
- schopnost vnímat životní situaci klientů v širší perspektivě.

Výhodou bude, pokud budete mít:
- znalost specifické situace osob s trestní minulostí,
- lektorské dovednosti prokázané praxí
- řidičský průkaz

Co vám můžeme nabídnout:

- smysluplnou a tvořivou práci v menším týmu,
- pravidelné vzdělávání v právních tématech i metodice práce se zadluženým klientem,
- zázemí zavedené neziskové organizace
- flexibilní pracovní dobu,
- sick days, 5 týdnů dovolené a po zapracování možnost home office
- příjemné pracovní prostředí v širším centru Prahy.

Pracovní úvazek: 1,0 nebo možnost domluvy na zkráceném úvazku podle Vašich možností (min. 0,5)

Nástup: ihned/nebo podle domluvy

Pracovní poměr: na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Plat: nástupní: 22 000 - 24 000 Kč (při plném úvazku a podle míry zkušeností), po zaškolení možnost zvýšení.

Strukturované životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte Haně Kramlové, na e-mail: kramlova@rubikoncentrum.cz, nejpozději do 10. 2. 2018.