Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Dobrovolníci a stážisté na výroční konferenci Forum 2000

datum zadání: 09.08.2017
organizace: Nadace Forum 2000
pozice/obor: Komunitní rozvoj, doborovolnictví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: tereza.zizkova@forum2000.cz
url: http://http://www.forum2000.cz/kariera
POPIS:
Nadace Forum 2000 hledá dobrovolníky a stážisty pro nadcházející výroční konferenci, která bude probíhat od 8. do 10. října 2017. Nabízíme smysluplnou práci v kolektivu mladých lidí, mnoho nových zkušeností ze zákulisí mezinárodní konference a možnost setkání se s významnými osobnostmi z celého světa. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, ostatní jazyky jsou výhodou.

Aktuálně nabíráme do těchto pozic:
Asistent/asistentka delegáta - Úkolem asistentů je zpravidla vyzvedávat delegáta na letišti/nádraží po jeho příjezdu, doprovázet jej po celou dobu konference a dohlížet na jeho agendu.
Hostes/hosteska - Hostesové a hostesky asistují týmu nadace s organizací, pomáhají delegátům i dalším hostům přímo na místech konání konference. Tato pozice je finančně honorovaná.
Stážista/stážistka – Účastníci stáže získají praktické zkušeností ze zákulisí organizace mezinárodních projektů, možnost osobního rozvoje a navázání cenných kontaktů.
Stáž je vhodná pro absolventy a studenty společenských a humanitních věd, kteří se zajímají o mezinárodní dění, demokracii, lidská práva a související témata.

Zájemci o pozici asistent/asistentka delegáta a hostes/hosteska získají více informací zde: http://www.forum2000.cz/dobrovolnici
Více informací o nabídce stáží naleznete zde: http://www.forum2000.cz/staze

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis v angličtině na tereza.zizkova@forum2000.cz

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz