Pracovník v sociálních službách, pečovatel

datum zadání: 19.05.2017
organizace: Sociální služby Praha 9, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 15000 - 19000
lokalita: Praha
kontakt: Bc. Lenka Hasnedlová
url: http://www.ssspraha9.cz
Hledáme pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro Domov seniorů Novovysočanská.

Požadujeme
Základní vzdělání nebo ukončené střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Zodpovědnost, pracovitost a kreativní přístup k poskytování služby. Příjemné vystupování a výborný vztah k seniorům nutností!

Nabízíme
Zaměstnanecké benefity např. příspěvek na stravování- závodní stravování, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, supervize a možnost dále se vzdělávat v oboru.

Plat cca 13.000,- Kč - 19.000,- Kč, výkonnostní odměny.
Pracovní smlouva na dobu určitou.

Náplň práce
Péče o seniory v pobytové sociální službě - Domov seniorů, dopomoc při sebeobsluze, provádění úkonů péče.

Místo pracoviště:Praha 9, sídlo DS: Novovysočanská 505/8, Praha 9

Životopisy zasílejte na: hasnedlova@ssspraha9.cz, tel. 284086901