--------- TISK ZE STRÁNEK www.neziskovky.cz © Neziskovky ---------

Odborné konzultace nejen pro neziskové organizace

Chcete založit neziskovou organizaci?

Máte nápad a nevíte, jakou formou ho realizovat? Chcete vaše veřejně prospěšné aktivity vykonávat pod hlavičkou neziskové organizace? Nevíte, jaká právní forma bude pro Vaše aktivity nejvhodnější? Chcete s někým váš záměr konzultovat? Neváhejte a obraťte se na nás.

Založit neziskovou organizaci není úplně snadná záležitost a my s tím máme zkušenosti! Nabízíme vám komplexní poradenství při založení neziskové organizace bez ohledu na právní formu. V ceně balíčku je zahrnuta i úvodní konzultace s právníkem.

Mám zájem o více informací

Potřebujete konzultovat projektovou žádost?

Máte projekt, ale nedaří se vám ho dostat do předepsaných políček žádosti? Plavete ve vaší projektové žádosti?

My už za sebou pěknou řádku úspěšně zpracovaných žádostí, využijte naše zkušenosti! Na váš záměr se podíváme a posoudíme koncept nebo rozpracovanou žádost. Dostanete od nás doporučení k podání úspěšné žádosti.

Jaké možnosti spolupráce vám nabízíme?

  • Zpětnou vazbu k vámi vypracované grantové žádosti
  • Vytvoření / podíl na vytvoření základní kostry projektu
  • Kompletní zpracování grantové žádosti

Mám zájem o více informací

Odborně vám poradíme

Naši profesionální lektoři/ky a konzultanti/ky jsou vám k dispozici i individuálně. Využijte konzultace s odborníky/icemi na témata, která školí v rámci svých kurzů.

Konzultovat můžete problematiku projektových žádostí, organizačního uspořádání, vedení a řízení NNO, fundraisingu, marketingu, public relations, projektového řízení, účetnictví, daní, statutárního auditu nebo auditu pro zvláštní účely (např. při čerpání prostředků z fondů EU) a mnohé další.

Mám zájem o více informací

Poradna Světa neziskovek

V lednu 2018 jsme spustili nový web Světa neziskovek, na který byla dosavadní poradna z tohoto webu převedena. Mimo samotnou poradnu Svět neziskovek nabízí také mnoho inspirace ze všech oblastí práce a řízení neziskových organizací.

Chci objevit Svět neziskovek

 


 
--------- TISK ZE STRÁNEK www.neziskovky.cz © Nadace Neziskovky ---------