Náš tým

Karolína Kratochvílová


Vedení Nadace
 karolina-kratochvilova Karolína je šéfredaktorka Světa neziskovek. Ráda píše a baví ji marketing v oblastech, kde jde o hodně - proto už 9 let kotví v neziskovém sektoru. V Nadaci Neziskovky.cz pomáhá s komunikační strategií i dalším neziskovkám, o šíření smysluplných myšlenek se starala v TEDxPrague nebo aktuálně v kampani Suchej únor. Po půlroční pauze v USA se Karolína od ledna 2020 ujímá vedení Nadace.

Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz
730 517 966

 

Daniela Syrovátková


Koordinátorka vzdělávání
daniela-syrovatkovaDaniela má v Nadaci na starosti vzdělávací akce a kurzy. Studuje andragogiku a vzdělávání dospělých se věnuje i ve svých dalších pracovních i nepracovních činnostech, zvlášť se zabývá zážitkovou pedagogikou. V neziskovém světě se pohybuje od roku 2016 jako dobrovolník v několika organizacích.

Kontakt:

syrovatkova@neziskovky.cz
605 276 326

 

Lenka Bergmannová


Koordinátorka Grantového diáře

lenka-bergmannovaLenka se pohybuje v neziskovém sektoru řadu let. Byla členkou týmu zakládajícího Nadaci VIA, kde potom působila na pozici projektové manažerky. Na několik let si odskočila do státní správy, na Úřadu vlády v Sekci pro lidská práva vedla grantový program pro organizace zdravotně postižených. Stála u zrodu waldorfské školy v Praze Jinonicích, aktivně se v neziskovém sektoru angažuje i jako dobrovolnice.  V Nadaci Neziskovky.cz se věnuje Grantovému diáři.

Kontakt:

bergmannova@neziskovky.cz
730 173 166

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz