Vzdělávání

Vzdělávání na klíč


Už jste vyzkoušeli naše kurzy „na klíč"?
  • Řešíte v organizaci konkrétní problém?
  • Pracujete na strategickém plánu?
  • Přejete si proškolit určitou skupinu zaměstnanců?
  • Potřebujete sestavit fundraisingový plán?
  • Uvažujete o tom, jak rozvíjet potenciál vašeho týmu?

Nechte si připravit vzdělávací akci přesně na míru potřebám vašeho týmu. Zajistíme profesionální lektory, připravíme materiály i osvědčení. 

Jako kurz na klíč si můžete objednat jakékoli téma z katalogu, vybrané kurzy jsou i s akreditací MPSV. Pokud téma nenajdete v nabídce otevřených kurzů, rádi s Vámi sestavíme obsah kurzu individuálně dle Vašich představ.

Všechny kurzy na klíč se snažíme maximálně zacílit na konkrétní požadavky dané organizace.

Výhodou je přizpůsobení obsahu kurzu Vašim požadavkům, časová úspora, hledání řešení a rozvoj spolupráce v rámci Vašeho týmu i možnost prožít setkání s kolegy na pracovišti v jiném duchu.

Lektoři uvedených kurzů jsou odborníci se zkušenostmi z neziskového sektoru, volí cestu zážitkovým průběhem školení, v rámci sylabu mají připraveny motivační úkoly, podněty pro individuální i skupinovou práci, ice-breakery a rozvojové testy, trénují modelové situace korespondující s aktuálními problémy a požadavky účastníků. V případě kurzů zacílených na komunikační a manažerské dovednosti pro vás připraví i video trénink.

Z hlediska organizačního zajištění kurzu s Vámi lektor dopředu zkonzultuje Vaše potřeby i představy o průběhu školení a kurz připraví přesně na míru. Můžete si vybrat, kde kurz proběhne - u vás v organizaci, v našich prostorách nebo úplně jinde - prostory zajistíme. 

Cenami vycházíme vstříc klientům a kalkulujeme je na základě podmínek jednotlivých objednávek. U skupin v rozmezí 12 -15 účastníků je orientační cena kurzu 12.500 - 14.000,- Kč včetně DPH, kalkulaci jsme schopni přizpůsobit individuálním podmínkám.  Sylaby pro účastníky a osvědčení o absolvování vzdělávacího kurzu Nadace Neziskovky.cz jsou zahrnuty v ceně. 

 

KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI SE VÁM BUDEME VĚNOVAT!

Kontaktní osoba:

Libor Marek

T: +420 730 517 966

E: nadace@neziskovky.cz

 


 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz