Vzdělávání

Vzdělávejte se s námi

Vzděláváním se v Nadaci Neziskovky.cz zabýváme dlouhodobě. Pořádáme především semináře a workshopy na témata management neziskových organizací, fundraising, marketing, public relations, účetnictví, právo, sociální sítě a další aktuální témata. 

Otevřené kurzy

Otevřené kurzy a workshopy jsou určeny zejména těm, kteří si chtějí jednorázově zvýšit úroveň svých znalostí především v oblasti fundraisingu, marketingu a PR, vedení a řízení lidí nebo účetnictví a legislativě. Utřídíte si své poznatky a konfrontujete teorii s praxí pod vedením zkušených lektorů. Otevřené kurzy poskytují i prostor pro setkávání pracovníků z různých neziskových organizací, v rámci něhož můžete sdílet své zkušenosti a navazovat nové kontakty.

Vyberte si téma, které vás zajímá, z aktuální nabídky otevřených kurzů a přihlaste se.

Od 6. 3. 2017 se u nás můžete vzdělávat za nové ceny.


Vzdělávání na klíč

Chcete se vzdělávat v rámci vašeho týmu? Potřebujete s týmem absolvovat strategické plánování? S námi můžete!Jako kurz na klíč si můžete objednat jakékoli téma z katalogu, vybrané kurzy jsou i s akreditací MPSV. Pokud téma nenajdete v nabídce otevřených kurzů, rádi s vámi sestavíme obsah kurzu individuálně dle vašich představ.

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz