Kdo jsme

Karolina Fialová


Ředitelka nadace
k_fiVystudovala obor Arts management na Vysoké škole ekonomické v Praze - vedlejší specializace Ekonomika nestátních neziskových organizací. Ve společnosti Neziskovky.cz začala pomáhat jako dobrovolnice při organizačním zajištění soutěže ŽIHADLO v roce 2011. Poté působila na pozici asistentky vzdělávání. Od roku 2015 je ředitelkou Nadace.

Kontakt:

fialova@neziskovky.cz
731 152 534 

 

 

Libor Marek


Program & Business Development
libor-marekPřed příchodem do Nadace Neziskovky.cz působil jako konzultant pro strategické řízení NNO, jako programový manažer České rady pro šetrné budovy nebo manažer ve společnostech skupiny RWE (nyní innogy). Od roku 2011 zasedá ve správní radě Amnesty International Česká republika, od roku 2013 v pozici jejího předsedy. Stál u zrodu neziskového projektu Um sem um tam. V letech 2005-2011 byl trenérem dívčího volejbalu, nejprve v lokálním týmu, následně v pražských extraligových klubech.

Kontakt:

marek@neziskovky.cz
730 517 966

 

Karolína Kratochvílová


Komunikace & Svět neziskovek
 karolina-kratochvilova Karolína vystudovala Arts Management na VŠE v Praze, její vedlejší specializací je marketing. V neziskovém sektoru se už 7 let pohybuje jako dobrovolník, podílela se na organizaci benefičních akcí či studentského festivalu Apríles, spolupracovala na vývoji komunikačních kampaní dalších projektů. Aktuálně je členkou organizačního týmu TEDxPrague. V Nadaci Neziskovky.cz působí jako redaktorka Světa neziskovek a stará se o online komunikaci Nadace. 
Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz

 

Aneta Plevová


Koordinátorka Grantového diáře
aneta-plevova Na VŠE v Praze studuje magisterský program zaměřený na evropskou integraci a značnou část praxe získala v neziskových organizacích. V rámci studia absolvovala předmět zaměřený na projektový management fondů EU a této problematice se věnovala také v průběhu stáže v Evropské rozvojové agentuře. Pro síť klientů vyhledávala možnosti zapojení do vhodných mezinárodních projektů financovaných fondy EU a asistovala i v jejich průběhu. V Nadaci Neziskovky.cz se věnuje Grantovému diáři.

Kontakt:

plevova@neziskovky.cz
730 173 166

 

Daniela Syrovátková


Koordinátorka vzdělávání
daniela-syrovatkovaDaniela studuje bakalářský program oboru Andragogika a personální řízení na Filozofické fakultě UK. Třetím rokem připravuje společně s dalšími studenty adaptační kurz založený na principech zážitkové pedagogiky. V neziskovém světě se pohybuje od roku 2016 jako dobrovolník v několika organizacích. V Nadaci Neziskovky.cz se stará o vzdělávací kurzy.

Kontakt:

syrovatkova@neziskovky.cz
605 276 326

 

Hana Pejřimovská


Redaktorka Světa neziskovek
hana-pejrimovska

Hana absolvovala Studia občanského sektoru na Fakultě humanitních studií UK. Občanská společnost je pro ni prostor, ve kterém se potkává s dalšími aktivními lidmi, kteří chtějí něco dělat a měnit. Ať už oživit vnitroblok, zmírnit předsudky ve společnosti nebo bojovat za lidská práva. Dříve pomáhala cizincům učit se češtinu, nyní se pohybuje v kultuře, věnuje se divadlu utlačovaných, dobrovolnictví a psaní o tématech, o kterých se tolik nemluví. V Nadaci Neziskovky.cz je redaktorkou Světa neziskovek.  


Kontakt:

pejrimovska@neziskovky.cz


 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz