Kdo jsme

Libor Marek


Řízení & fundraising
libor-marekPřed příchodem do Nadace Neziskovky.cz působil jako konzultant pro strategické řízení NNO, jako programový manažer České rady pro šetrné budovy nebo manažer ve společnostech skupiny RWE (nyní innogy). Od roku 2011 zasedá ve správní radě Amnesty International Česká republika, od roku 2013 v pozici jejího předsedy. Stál u zrodu neziskového projektu Um sem um tam. V letech 2005-2011 byl trenérem dívčího volejbalu, nejprve v lokálním týmu, následně v pražských extraligových klubech. V Nadaci Neziskovky.cz má Libor na starost strategické řízení, program a fundraising.

Kontakt:

marek@neziskovky.cz
730 517 966

 

Karolína Kratochvílová


Komunikace & Svět neziskovek
 karolina-kratochvilova Karolína je šéfredaktorka Světa neziskovek. Ráda píše a baví ji marketing v oblastech, kde jde o hodně - proto už 9 let kotví v neziskovém sektoru. V Nadaci Neziskovky.cz pomáhá s komunikační strategií i dalším neziskovkám, o šíření smysluplných myšlenek se starala v TEDxPrague nebo aktuálně v kampani Suchej únor.

Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz

MIMO KANCELÁŘ: 2. polovinu roku 2019 tráví Karolína v USA, kde zkoumá využití storytellingu pro marketing a fundraising nevládních organizací.

 

Daniela Syrovátková


Koordinátorka vzdělávání
daniela-syrovatkovaDaniela studuje bakalářský program oboru Andragogika a personální řízení na Filozofické fakultě UK. Třetím rokem připravuje společně s dalšími studenty adaptační kurz založený na principech zážitkové pedagogiky. V neziskovém světě se pohybuje od roku 2016 jako dobrovolník v několika organizacích. V Nadaci Neziskovky.cz se stará o vzdělávací kurzy.

Kontakt:

syrovatkova@neziskovky.cz
605 276 326

 

Lenka Bergmannová


Koordinátorka Grantového diáře

lenka-bergmannovaLenka se pohybuje v neziskovém sektoru řadu let. Byla členkou týmu zakládajícího Nadaci VIA, kde potom působila na pozici projektové manažerky. Na několik let si odskočila do státní správy, na Úřadu vlády v Sekci pro lidská práva vedla grantový program pro organizace zdravotně postižených. Stála u zrodu waldorfské školy v Praze Jinonicích, aktivně se v neziskovém sektoru angažuje i jako dobrovolnice.  V Nadaci Neziskovky.cz se věnuje Grantovému diáři.

Kontakt:

bergmannova@neziskovky.cz
730 173 166

 

Kateřina Čížková


Svět neziskovek & komunikace
katerina-cizkovaVýjezd do ukrajinského děcáku s nevládkou Bodaj nebo návštěvy seniorů v nemocnici Motol – to byly Katčiny dobrovolnické začátky v nezisku. Spolupracuje s Člověkem v tísni (Jeden svět na školách) a působí jako mediální koordinátorka filmového festivalu Jeden svět Louny. Neziskovou bublinu opouští při psaní komerčních textů pro vydavatelství Burda. V Nadaci Neziskovky.cz od léta 2019 působí jako redaktorka Světa neziskovek a stará se o komunikaci Nadace.

Kontakt:

cizkova@neziskovky.cz

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz