Kdo jsme

Karolína Kratochvílová


Ředitelka
karolina-kratochvilovaKarolína od ledna 2020 vede Nadaci Neziskovky.cz, před tím se věnovala hlavně Světu neziskovek. Ráda píše a baví ji marketing tam, kde jde o hodně – proto už 9 let kotví v neziskovém sektoru. Pomáhá s komunikační strategií i dalším neziskovkám, o šíření smysluplných myšlenek se starala v TEDxPrague, v kampani Suchej únor nebo ve Water for Good v USA, kde strávila část roku 2019.

Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz
730 517 966

.
 

Daniela Syrovátková


Koordinátorka vzdělávání
daniela-syrovatkovaDaniela má v Nadaci na starosti vzdělávací akce a kurzy. Studuje andragogiku a vzdělávání dospělých se věnuje i ve svých dalších pracovních i nepracovních činnostech, zvlášť se zabývá zážitkovou pedagogikou. V neziskovém světě se pohybuje od roku 2016 jako dobrovolník v několika organizacích.

Kontakt:

syrovatkova@neziskovky.cz
605 276 326

 

Lenka Bergmannová


Koordinátorka Grantového diáře

lenka-bergmannovaLenka se pohybuje v neziskovém sektoru řadu let. Byla členkou týmu zakládajícího Nadaci VIA, kde potom působila na pozici projektové manažerky. Na několik let si odskočila do státní správy, na Úřadu vlády v Sekci pro lidská práva vedla grantový program pro organizace zdravotně postižených. Stála u zrodu waldorfské školy v Praze Jinonicích, aktivně se v neziskovém sektoru angažuje i jako dobrovolnice.  V Nadaci Neziskovky.cz se věnuje Grantovému diáři.

Kontakt:

bergmannova@neziskovky.cz
730 173 166

 

Jan Gregor


Finance & spolupráce
jan-gregorHonza se v týmu Nadace Neziskovky.cz stará o finanční řízení a organizační rozvoj. Mimo to je ředitelem koalice Za snadné dárcovství – její priority jsou ve sdílení fundraisingových zkušeností mezi členskými organizacemi, networkingu a vedení komunikační kampaně Závěť pomáhá. V minulosti působil jako programový ředitel Nadace Via. Od roku 2006 se věnoval rozvoji individuálního fundraisingu v Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic. Individuální fundraising je i téma, které Honza rád konzultuje - obzvlášť ho baví hledat způsoby, jak utužovat vztahy s dárci.

Kontakt:

gregor@neziskovky.cz

.
 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz