Technologie v neziskovkách: Přihlaste se o ocenění NGO Awards


Pomáháte pomocí technologií ostatním? Přihlaste se do 3. ročníku soutěže Microsoft NGO Awards. Oceněny budou příběhy neziskových organizací, kterým se za pomoci Microsoft technologií podařilo zlepšit služby cílovým skupinám, zefektivnit chod organizace nebo zkoordinovat dobrovolníky a podporovatele. Přihlašování je otevřeno do 9. března a vítězné organizace si odnesou skvělé ceny.

Soutěž je určena českým neziskovým organizacím a je rozdělena do tří kategorií – Vnější dopad, Organizační rozvoj a Výjimečný příběh. Mezi hlavní kritéria hodnocení patří přínosnost, míra inovace, originalita nápadu a propojení technologií schodem organizace a jí realizovaných projektů. Vzděláváte děti či seniory v IT? Přišli jste na inovativní řešení týmové spolupráce? Vyvinuli jste neotřelou webovou aplikaci? Všechny tyto příběhy patří do Microsoft NGO Awards.

Výherci se mohou těšit na tablet, voucher v hodnotě 10 000 Kč na software z nabídky TechSoup, roční digitální předplatné Hospodářských novin, bezplatné členství v A-CSR a další ceny. Přihlašovací formulář a více informací najdete na www.techsoup.cz/ngoawards.

Soutěž Microsoft NGO Awards 2018 vyhlašuje Sdružení VIA v rámci programu TechSoup Česká republika ve spolupráci se společností Microsoft. 

Zdroj: TechSoup Česká republika

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz