9. 11. proběhne Konferenční den neziskových organizací


Ve čtvrtek 9. listopadu se v Praze koná Konferenční den neziskových organizací. Ten zaštiťuje odborné konference NEZISKOVÝ SEKTOR V ROCE 2018 a TRANSPARENTNÍ LOBBING. Obou konferencí se zúčastní v aktivních i pasivních rolích zástupci státní správy, jednotlivých neziskových organizací, odborníci i politici. Pro účast je nutná registrace na webu pořadatele.

Na konferenci „Neziskový sektor v roce 2018“ se bude diskutovat o aktuálních tématech v oblasti neziskového sektoru, zejména o aktuální situaci „ mezi dvěma vládami“, o výhledu na další období očima odpovědných úředníků Úřadu vlády. Na programu budou také praktické informace, týkající se na příklad smluv o dlouhodobé spolupráci nebo podnikatelských aktivitách neziskového sektoru.

Cílem konference „Transparentní lobbing“ je otevřít otázkou, co je lobbing neziskového sektoru, zda je tato aktivita NNO pozitivní či negativní jev a zda škodí či posiluje prestiž neziskového sektoru. Pořadatelem Dne po neziskový sektor je Unie zaměstnavatelských svazů a Asociace veřejně prospěšných organizací ČR.

Program a možnost přihlásit se najdete na webu UZS.

Zdroj: UZS

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz