Nadace Karla Janečka spustila nový program třidvajedna dílna!


Vymysleli jste projekt, který řeší inovativním způsobem společenský problém z oblasti vzdělávání nebo aktivní občanské společnosti? Máte odvahu ho zrealizovat? Chcete si nejdříve vyzkoušet, zda bude váš projekt úspěšně fungovat?

#třidvajedna dílna je pětidenní akcelerátor Nadace Karla Janečka, která získala pro tento nový program licenci od mezinárodní organizace Unreasonable Institute. Nadace přináší sociálním inovátorům vše, co potřebují pro řešení největších společenských problémů. „Jsme velice rádi, že se nám získáním licence podařilo propojit s významným hráčem na mezinárodní úrovni. V rámci #třidvajedna dílny budou týmy spolupracovat se zkušenými mentory a dostanou šanci ověřit si vlastní business plán. Je zde velký potenciál, že nejzajímavějším projektům nabídneme dlouhodobou spolupráci s Nadací Karla Janečka," vysvětluje Tomáše Řemínek, ředitel Nadace Karla Janečka.

Tento program je vhodný pro začínající projekty, které si chtějí nastavit cestu k udržitelnému fungování. Po absolvování #třidvajedna dílny byste si měli umět odpovědět na otázky typu: Kdo je moje cílová skupina? Jaké má problémy?Jsou zákazníci ochotni za produkt či službu platit? V rámci #321 dílny budete mít možnost spolupracovat se zkušenými mentory. Akcelerátoru se zúčastní například Daniel Franc - programový manažer Google, Martin Hausenblas - český podnikatel, který založil úspěšné firmy Adler a Liftago. Silke Horáková - výkonná ředitelka Czech Venture Capital and Private Equity Association, soukromá investorka a spoluvlastník Albatros Media. Vítek Ježek - zakladatel projektu Rekola (systém sdílených růžových kol)...

Akcelerátor #třidvajedna dílna bude probíhat od 30.5. do 4.6. ve Svatém Janu pod Skalou. Nadace Karla Janečka hledá až dvanáct projektů, které jsou v počáteční fázi a potřebují validovat svůj business model. Preferujeme projekty z oblastí vzdělávání a aktivní občanské společnosti. Důležitá je jasná definice problému, ambice dopadu alespoň na tisíce uživatelů a inovativní návrh řešení.

Přihlásit se můžete do 30.4. 2016 na http://www.nadacekj.cz/tridvajedna/


Vloženo 25.4.2016

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz