MENTORING CHCIPOMOCI.INFO


Věděli jste, že mnoho studentů má zájem uplatnit se v neziskovém sektoru? A právě vy jste odborníky, které hledají, aby mohli svou profesní cestu uskutečnit. Role mentora pro Vás představuje šanci, jak pomáhat mladší generaci a předat zkušenosti někomu, kdo je potřebuje a navíc může díky Vámi podané ruce jednou vše vrátit Vaší organizaci.

O co se jedná?

  • Cílem projektu MENTORING CHCIPOMOCI.info je poskytnout mladému člověku pozitivní vzor, který se mu stane inspirací ve studijní, pracovní i osobní sféře. Mentor – dobrovolník je vybrán klientovi „na míru“ ze studijního oboru či profesního zaměření, které jej zajímá. Mentorovaný klient tím získá vhled do pracovní oblasti, v níž se chce uplatnit, a kontakt s praxí. Po dobu 5 měsíců je mu tak po boku člověk, který jej provází na cestě za poznáním a seberealizací.
  • Tento projekt je jako jediný svého druhu v celé ČR zcela zdarma otevřen všem osobám ve věku 15 – 25 let, které mají zájem o spolupráci s mentorem!

Jak se zapojit?

  • Staňte se mentorem! Nebo doporučte roli mentora svým známým či kolegům. I jim totiž mentoring nabízí přínos: další osobní růst, cenná zkušenost, dobrý pocit ze smysluplné pomoci a možnost dále předávat své zkušenosti. Po celou dobu trvání projektu se mentoři mohou spolehnout na informační, vzdělávací i motivační podporu projektové manažerky. Společně se též účastní odborného zaškolení a workshopu vedeného profesionálem z Evropské rady pro mentoring a koučink (EMCC), tato spolupráce jim tak přináší mnohé obohacující zážitky a další vzdělání. Stačí se informovat nebo se rovnou přihlásit na webu www.chcipomoci.info nebo napsat na e-mail: lucie.brandtlova@chcipomoci.info
  • Zapojte se jiným způsobem! Máte nápad, jak se zapojit jinak než z role mentora? Chtěli byste náš projekt podpořit finančně? Budeme moc rádi, pokud nám s jakýmkoliv návrhem na spolupráci napíšete na e-mail lucie.brandtlova@chcipomoci.info

Další kolo startuje již v lednu 2016!

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz