sociální pracovník/pracovnice

datum zadání: 11.11.2020
organizace: SOS Praha 8
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: plný úvazek, 10. platová třída + po zkušební době osobní ohodnocení
lokalita: Praha
kontakt: daniela.stoklasova@sospraha8.cz
url: http://sospraha8.cz/
SOS Praha 8 vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/pracovnice.

Popis pracovní pozice: Odborná garance oprávněnosti poskytnutí pečovatelské služby, provádění sociálního šetření a posouzení nepříznivé sociální situace klienta. Uzavírání smluv o sociální službě a komunikace s klienty a rodinnými příslušníky. Vedení individuálního plánování služby klienta a poskytování komplexního sociální poradenství. Podílení se na probíhajícím projektu transformace pečovatelské služby s cílem pečovat o klienty s větší intenzitou péče tam, kde je jim nejlépe – DOMA. Kancelář v ulici Bulovka 1462/10, Praha 8, Libeň.

Nástup: od ledna 2021, případně dle dohody

Nabízíme:
- tvůrčí a samostatnou práci;
- možnosti profesionálního růstu a vzdělávání;
- přátelský kolektiv;
- 10. platovou třídu dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, po skončení zkušební doby osobní ohodnocení;
- dovolenou 5 týdnů;
- příspěvek na stravenky, jízdné; a penzijní připojištění;
- sick days;

Požadujeme:
- vzdělání na VOŠ či VŠ se zaměřením na sociální práci (dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách);
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
- spolehlivost a samostatnost;
- dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, IS Pečovatelská služba James výhodou);
- orientaci v relevantních právních předpisech (zákon o sociálních službách, dávkové předpisy);
- empatii a kladný vztah k seniorům;
- praxe v oboru vítána;

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 9.12.2020 emailem na adresu daniela.stoklasova@sospraha8.cz, do předmětu uveďte „výběrové řízení sociální pracovník“. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.

Kontakt:
Sociální a ošetřovatelské služby (SOS) Praha 8
Bulovka 1462/10, 180 00 Praha 8
tel.: 283842214 (vedoucí sociální pracovnice Daniela Stoklasová)
email: daniela.stoklasova@sospraha8.cz

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz