Sociální pracovník pro projekt Peer mentoring

datum zadání: 09.10.2020
organizace: Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 30 000 - 35 000
lokalita: Praha
kontakt: matekova@czepa.cz
url: http://czepa.cz
Česká asociace paraplegiků – CZEPA, nezisková organizace, která pomáhá vozíčkářům s poraněním míchy, hledá posilu na pozici
Sociálního pracovníka pro projekt Peer mentoring
Pro projekt Peer mentoring – aktivizační program pro vozíčkáře a jejich pečující hledáme sociálního pracovníka, který je systematický, má dobré organizační schopnosti, zvládne komplexní řízení realizace projektu a dokáže koordinovat tým 11 kolegů. Více o projektu na stránkách : https://czepa.cz/peermentoring/
Náplň práce:
- vedení týmu peer mentorů
- koordinace intervencí
- zajištění depistáže klientů
- organizace vzdělávání a supervize týmu
- spolupráce s multidisciplinárním týmem CZEPA
- administrace projektu (ESFCR, monitorovací zprávy včetně finanční části, sledování a vykazování indikátorů)
Požadujeme:
- vzdělání sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání
- zkušenost s řízením projektu (ideálně v sociální nebo zdravotní oblasti)
- zkušenosti s vedením týmu
- znalost administrace projektů
- samostatnost
- koncepční myšlení
Výhodou je:
- znalost práce v IS KP14+
- orientace ve spinální problematice
- ekonomické myšlení
Nabízíme:
- úvazek 1,0 (případné zkrácení dohodou)
- časově flexibilní práci s částečnou možností práce z domova
- pestrou a smysluplnou práci
- zázemí zavedené neziskové organizace
- odpovídající finanční ohodnocení
- podporu zkušených kolegů
- přátelské neformální prostředí
- nástup ideálně od listopad/prosinec 2020 (nebo dohodou)
Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte do 20.10.2020 na adresu matekova@czepa.cz

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz