Asistent/ka do terénní služby Podpora samostatného bydlení pro lidi s mentálním postižením ve Středočeském kraji (region Brdy Vltava a Praha-západ)

datum zadání: 15.09.2020
organizace: Portus Praha, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 20000 - 22000 Kč
lokalita: Středočeský
kontakt: bajerova@portus.cz
url: http://www.portus.cz
Hledáme na 0,5 - 1,0 úvazek asistenta/asistentku do terénní služby Podpora samostatného bydlení pro lidi s mentálním postižením ve Středočeském kraji (region Brdy Vltava a Praha-západ).

Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:
• práci v otevřeném, přátelském kolektivu, prostor pro kreativitu a nové myšlenky
• příspěvek na dopravu, zákonné příspěvky za víkendy, svátky
• pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, pružnou pracovní dobu
• hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.,
• pravidelnou supervizi
• mzdu ve výši 20 000 – 22 000 Kč

Náplň práce:
• asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením v domácím prostředí (podpora při vaření, úklidu, hospodaření s penězi…), včetně doprovodů při obstarávání běžných záležitostí (nákupy, úřady, volný čas…)
• pomoc a podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k jejich osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
• znalost PC aspoň na základní úrovni
• samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Výhodou:
• řidičský průkaz skupiny B
• dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
• práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu napište e-mail na: bajerova@portus.cz nebo poštou na adresu: Portus Praha, z. ú., Slapy 74, 252 08 Slapy.

Více informací na www.portus.cz nebo na telefonním čísle 604 800 757.

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz