Švadlena – krejčovské opravy oděvů

datum zadání: 14.01.2021
organizace: Šance pro Tebe, z.s.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
lokalita: Pardubický
kontakt: sophia@sance.chrudim.cz
url: http://sance.chrudim.cz
Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Švadlena – krejčovské opravy oděvů
Předpokládaný nástup: dle dohody
Pracoviště: Chrudim, Fortenská 138
Pracovní úvazek: dle dohody (DPP/DPČ/IČO)
Počet volných míst: 1

Pracovní náplň:
• oprava zipů, tkalounů,
• přišívání knoflíků,
• oprava švů,
• zacelení děr.

Požadavky na pozici:
• 1 rok odborného učiliště v šití či praxi v šití na el. šicím stroji a jeho obsluze
• slušné vystupování, nekonfliktnost,
• zodpovědnost v docházce, odpovědnost k práci,
• spolehlivost, chuť do práce, samostatnost a pečlivost.
• bezúhonnost (čistý trestní rejstřík).

Nabízíme:
• zkrácený úvazek (DPP/DPČ/IČO),
• zaškolení a podporu při práci (asistence mistrové a soc. pracovnice),
• kreativní pracovní prostředí a prostor projevit své schopnosti a talent,
• odpovědnou a důležitou práci,
• zvyšování znalostí a možnost zapojení se do dalších aktivit organizace,
• rozložení pracovní doby dle dohody.

Výhodou je:
• výhodou je znalost práce se střihy,
• zkušenosti s drobnou manuální prací (šití, žehlení, drobné opravy).

Uchazeč zašle elektronicky:
• strukturovaný životopis
• souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení
Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz
Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz
Předmět zprávy: Výběrové řízení – švadlena – krejčovské opravy oděvů
Termín uzávěrky 1. kola: 31. 1. 2021
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz