Projektový manažer

datum zadání: 23.07.2020
organizace: Renadi o.p.s.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení: 13.000-15.000,- (hrubého)
lokalita: Jihomoravský
kontakt: roman.hlousek@renadi.cz
url: http://renadi.cz
POPIS:
Náplň práce:

- vyhledávání projektových výzev a příležitostí (MPSV, ESF, Nadace, RVKPP, apod.)
- koordinace vypracování projektů, příprava projektových žádostí, a finalizace jejich podání
- realizace a administrace projektů, koordinace projektových týmů

Požadavky:

- orientace v oblasti dárcovství /nadace/fondy EU
- dobrá znalost světového jazyka
praxe v oblasti
- zpracování/administrace/managementu projektů
- strategické a ekonomické myšlení, schopnost efektivního plánování a rozhodování, samostatnost, zodpovědnost, zkušenosti s řízením týmu
- základní orientaci v oblasti sociálních služeb
- schopnost týmové práce
- znalost projektové aplikace MS2014+ výhodou

Co nabízíme:

- 25 dnů dovolené + 4 sick days
- osobní ohodnocení, odměny
- mentoring v oblasti projektového managementu
- možnost home office
- volná pracovní doba

Termín nástupu: srpen/září 2020 (ev. dle domluvy)

Výše úvazku: 0,5 (smlouva, nebo práce na IČ, ev. kombinace)

Plat: 13.000 - 15.000,- (hrubého) dle praxe a zkušeností s možností navýšení

Kontakty: roman.hlousek@renadi.cz

Své životopisy prosím zasílejte do 3. 8. 2020.

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz