Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Lektor/ka lidskoprávního vzdělávání

datum zadání: 22.06.2020
organizace: Amnesty International ČR
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení:
lokalita: Celá ČR
kontakt: anna.obermajerova@amnesty.cz
url: https://www.amnesty.cz/lektori
POPIS:
Uvažuješ už dlouho nad tím, jak smysluplně využít svůj volný čas a zároveň chceš být součástí změny, která má reálný dopad? ... tak neváhej a staň se lektorem lidskoprávního vzdělávání v Amnesty International.

Amnesty International hledá nadšené mladé lidi na následující školní rok, kteří by se podíleli na vzdělávání o lidských právech na základních a středních školách po celé ČR!

Do našeho týmu rádi přivítáme každého, kdo si rád rozšiřuje obzory, zajímá ho dobrovolnictví a má motivaci překonávat výzvy. To všechno Ti Amnesty nabízí!

Víme, že nikdo učený z nebe nespadl, a proto být lektorem je i pro úplné nováčky. Na vícedenní zážitkové akci v termínu 3.-6.září 2020 Tě proškolíme – vyzkoušíš si aktivity z workshopů pro školy na vlastní kůži, seznámíš se se současnými lektory, kteří Tě přivítají mezi sebou a předají ti své zkušenosti a zážitky ze škol. Bude to super příležitost vyzkoušet si něco nového nebo oprášit znalosti, zdokonalit se a poznat kupu zajímavých lidí. 

Pokud Tě nabídka zaujala, napiš Martině (martina.neradova@amnesty.cz) za Čechy nebo Markétce (marketa.jurciova@amnesty.cz) za Moravu a Slezsko. Pošli svůj životopis a motivační dopis, proč se chceš přidat k týmu dobrovolníků a lektorů Amnesty.

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz