Burza práce Nadace Neziskovky.cz

LEKTOR PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ STREDOČESKÉHO KRAJE

datum zadání: 24.03.2020
organizace: SEMIRAMIS.cz
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení:
lokalita: Středočeský
kontakt: ivana.buryskova@os-semiramis.cz
url: http://www.os-semiramis.cz/os-site/
POPIS:
Centrum primární prevence hledá:

LEKTORY PRIMÁRNÍ PREVENCE NA ZŠ STREDOČESKÉHO KRAJE

Zajímá tě práce s žáky na základních školách? Pracuješ rád/a ve dvojici? Chceš se dozvědět více o drogách, závislostech, poruchách příjmu potravy, šikaně,...?

Přijď k nám a ukaž, co v tobě je!

Už ti bylo 20 let? Jsi student/ka a máš alespoň započaté studium VŠ/VOŠ humanitního zaměření?/Nejsi student, ale máš čas si přivydělat a jsi absolventem VŠ/VOŠ humanitního zaměření.

Hledáme lektorky/lektory pro práci s žáky na základních školách pro školní rok 2020/2021 ve Středočeském kraji. Neděláme přednášky, ale interaktivní formou žáky seznamujeme s různými tématy rizikového chování.

U nás si časovou náročnost práce můžeš nastavit sám! Domluvíš si vybrané termíny se školou a můžeš vyrazit! Ale neboj, předtím tě řádně zaškolíme.

Tuhle práci můžeš stíhat při škole i na rodičovské dovolené. Naučíš se pracovat se skupinou i sám se sebou, zdokonalíš si prezentační a komunikační dovednosti. Nabízíme ti odborné vedení, práci v profesionálním týmu, školení a vzdělávání ve všem, co k práci budeš potřebovat. Rádi ti potvrdíme povinnou praxi.

Podmínkou nástupu je absolvování „Zaváděcího kurzu pro lektory primární prevence“ v rozsahu 138 hod. (Kurz je plně hrazen organizací.) V případě zájmu o nabízenou pozici zašli strukturované CV do 8.6.2020 na ivana.buryskova@os-semiramis.cz Pokud se chceš na cokoliv zeptat, bez obav volej na tel. 731 659 103.

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz