Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Dobrovolník NA DEN POD ZEM

datum zadání: 20.02.2020
organizace: UNIMAKERS, z.s.
pozice/obor: Kultura, umění
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: hr@nadenpodzem.cz
url: http://www.nadenpodzem.cz
POPIS:
NA DEN POD ZEM hledá parťáky! Staň se součástí 4. ročníku a rozsviť s námi o víkendech 7.-8. a 14.-15. 3. 2020 pražské podzemí!


Slyšeli jste o NA DEN POD ZEM?

Projekt, který Vás zavede do pražského podzemí a běžně nepřístupných míst, jednoduše Vám poodkryje další tvář našeho krásného hlavního města. Čtvrtý ročník této akce proběhne o víkendech 7.-8. 3. a 14.-15. 3. 2020 po celé Praze.

Kvůli velkému zájmu každoročně rozšiřujeme nabídku objektů i počty prohlídek, takže o to více nadšenců potřebujeme na zajištění akce.


KOHO HLEDÁME A „CO Z TOHO“?

Hledáme kvalitní podporu týmu, na kterou se budeme moci plně spolehnout v zajištění plynulého chodu akce v jednotlivých lokacích. Oceníme účast ve více dnech, ale časově si vyjdeme vstříc. Tvým úkolem bude spolu s dalšími dobrovolníky/organizátory zajistit chod prohlídek na vybraném objektu - vyznačení místa konání v den akce, organizace skupin účastníků, podepsání nezbytných dokumentů s účastníky a doprovázení skupin na prohlídkách. Odměnou ti vedle super zážitku bude i možnost nahlédnutí do běžně nepřístupných podzemních místa a drobný dárek jako poděkování od nás!Na zájemce se budeme těšit na emailu: hr@nadenpodzem.czVíce informací o události na http://www.nadenpodzem.cz

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz