koordinátor letních příměstských táborů

datum zadání: 20.02.2020
organizace: My.Aktivity o.p.s.
pozice/obor: Děti, mládež
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: info@myaktivity.cz
url: http://www.myaktivity.cz
Hledáme koordinátora letních příměstských táborů v Praze (brigáda)
Termín táborů: červenec – srpen 2020
Místo konání: Praha 3
Věková kategorie: děti od 3 – 7 let
Náplň práce:
- programové zajištění pro děti od 3 – 7 let s důrazem na sportovní aktivity
- spolupráce při zajištění lektorů jednotlivých táborů
- evidence zájemců a korespondence s rodiči
- zodpovědnost za chod příměstských táborů
Požadujeme:
- praxi s volnočasovými aktivitami pro děti (zkušenost s vedením táborů výhodou)
- kreativní přístup k aktivitám pro děti
- zodpovědný přístup a dodržování táborového řádu
- důsledné vedení evidence, komunikaci s rodiči dětí
- komunikace táborů na soc. sítích
- přítomnost v místě konání táborů v době konání táborů
Nabízíme:
- cílovou odměnu za realizaci táborů
- v přípravném období (březen – červen) možnost práce z domova
- možnost lektorování na táborech