Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Projekťák/čka globálního rozvojového vzdělávání a osvěty

datum zadání: 13.02.2020
organizace: Charita Česká republika
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
POPIS:
Ahoj,

Baví tě vedení projektů? Slova jako logframe, harmonogram aktivit či teorie změny pro tebe nejsou cizí a víš kdy to správně využít? Máš zkušenosti s organizováním akcí pro veřejnost, nebojíš se promluvit před více lidmi a baví tě vymýšlet zajímavá kreativní řešení pro koncepty akcí? Baví tě neformální vzdělávání a práce s mládeží? Víš co si představit pod online či offline kampaněmi? Máš alespoň částečně přehled o udržitelném rozvoji a problémech v rozvojových zemích? Pak hledáme právě Tebe!

Do týmu Globálního rozvojového vzdělávání a osvěty, který je nedílnou součástí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce Charity Česká republika, hledáme projekťáka/projekťačku, který/á se nebojí výzev, má rozhled co se děje ve světě, dobré organizační schopnosti, je samostatný/á, nebojí se udělat rázné rozhodnutí a rád/a komunikuje s lidmi.

Máme skvělý tým, se kterým se snadno na věcech dohodneme a zároveň umíme společně zařídit, aby se věci hýbaly dopředu. Jsme orientováni na výsledky, máme rádi flexibilitu a dynamiku i společné tvoření a vymýšlení nových zajímavých projektů. Dobrý time management a prioritizace důležitých úkolů je u nás velmi důležitá, ale neboj i my se to stále učíme.

V našich projektech se nejvíce zaměřujeme na šíření povědomí o tématech spojených s udržitelným rozvojem, migrací a celkově globální odpovědností. Vyzýváme k aktivnímu občanství a pracujeme s metodami neformálního vzdělávání. Realizujeme kampaně na sociálních sítích, osvětové akce pro veřejnost, živé knihovny, veřejné diskuze s odborníky, mobilní výstavy, vzdělávací kempy pro mládež a další. Vloni jste nás mohli potkat třeba na LFŠ v Uherském Hradišti či na Inspiračním fóru MFDF v Jihlavě, vyslali jsme tým českých novinářů z ČT a Deníku N na press trip do Iráku a letos nás čeká mnoho podobných aktivit a mnohem víc.

Projekťák u nás v týmu je člověk, který řeší jak administrativu projektu, tak samotnou implementaci projektových aktivit. Proto jsou období, kdy sedíme za počítačem a připravujeme reporty či řešíme strategie, jindy domlouváme spolupráci s dobrovolníky, komunikujeme s externími dodavateli či partnery a vyrážíme s kampaněmi po celé ČR, kde lidem na místě představujeme daná témata. Pro práci u nás je potřeba samostatnosti, flexibility a chuti hledat aktivně řešení v jakékoli situaci.. Sice občas vysedáváme v kanceláři déle než jiní kolegové, ale na druhou stranu nás to moc baví a máme skvělý tým a můžeme se na sebe spolehnout. Prostě to není jen o práci, ale celkově o našem životním postoji. Aktivity realizujeme v ČR, ale jsme součástí mezinárodních projektů, proto pravidelně jezdíme na meetingy do zahraniční a tak je pro nás klíčová i dobrá znalost angličtiny.

Můžeme Ti nabídnout respekt ke Tvé práci otevřený a férový přístup, od tebe očekáváme totéž. Na konec je nutno podotknout, že práce v nezisku není vždy jednoduchá a finanční odměna u nás není taková jako třeba v soukromém sektoru. Přesto u nás najdete mnoho profíků, od kterých se můžete ledasco přiučit a hlavně kolik lidí v dnešní době může říci, že do práce chodí, protože ho prostě baví? U nás tomu tak je!

Tak co, jdeš do toho a přidáš se do našeho týmu? Pošli nám prosím svůj životopis a motivační dopis, kde se dozvíme, proč právě Ty jsi ten nejvhodnější kandidát/ka na tuhle pozici.

Pokud máš k pozici jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat, velmi rádi je zodpovíme.

S pozdravem a snad brzy na viděnou u pohovoru,

Šárka Zápotocká
Programový manager GRV

P.S.: Nástup možný ihned! :-)

Nadace Neziskovky.cz
Dukelských hrdinů 500/25a, 170 00 Praha 7 - Letná
e-mail: nadace@neziskovky.cz