Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Projekťák osvětových a vzdělávacích aktivit Charity ČR

datum zadání: 19.09.2019
organizace: Charita Česká republika
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
POPIS:
Ahoj,

Baví tě vedení projektů? Slova jako logframe, harmonogram aktivit či teorie změny pro tebe nejsou cizí a víš kdy to správně využít? Máš zkušenosti s organizováním akcí pro veřejnost, nebojíš se promluvit před více lidmi a baví tě vymýšlet zajímavá řešení pro koncepty akcí? Pak hledáme právě Tebe!

Do týmu Globálního rozvojového vzdělávání a osvěty, který je nedílnou součástí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce Charity Česká republika, hledáme projekťáka/projekťačku, která/ý se nebojí výzev, má rozhled co se děje ve světě, dobré organizační schopnosti a rád/a komunikuje s lidmi.

Máme skvělý tým, se kterým se snadno na věcech dohodneme a zároveň umíme společně zařídit, aby se věci hýbaly dopředu. Jsme orientováni na výsledky, máme rádi flexibilitu a dynamiku i společné tvoření a vymýšlení nových zajímavých projektů. Zároveň si uvědomujeme, že je potřeba být i samostatný a umět občas udělat rychlé a rázné rozhodnutí.

V rámci našich současných či chystaných projektů se nejvíce zaměřujeme na šíření povědomí o tématech spojených s udržitelným rozvojem, migrací a celkově globální odpovědností. Zaměřujeme se hlavně na neformální vzdělávání mládeže ale i široké veřejnosti a probouzíme v lidech aktivní občanství. V současné době realizujeme kampaně na sociálních sítích, osvětové akce pro veřejnost, živé knihovny, veřejné diskuze s odborníky, mobilní výstavy a další.

Projekťák u nás v týmu je člověk, který řeší jak administrativu projektu, tak samotnou implementaci projektových aktivit. Proto jsou období, kdy sedíme za počítačem a připravujeme reporty či řešíme strategie na nadcházející období, nebo zase naopak řešíme spolupráci s dobrovolníky, komunikujeme s externími dodavateli či partnery a vyrážíme s kampaněmi po celé ČR, kde lidem na místě představujeme daná témata. Naše projektové aktivity realizujeme v ČR, ale jsme součástí mezinárodních konsorcií, proto pravidelně jezdíme na meetingy do zahraniční a tak je pro naši práci i velmi důležitá znalost anglického jazyka.

Můžeme Ti nabídnout respekt ke Tvé práci, velmi otevřený a férový přístup, důvěru a radost z toho, že se věci daří posouvat kupředu. Finanční odměna sice nebude taková jako v soukromém sektoru, nicméně věříme, že náplň práce a pracovní podmínky budou mnohem pestřejší.

Tak co, jdeš do toho a přidáš se do našeho týmu? Pošli nám prosím svůj životopis a motivační dopis, kde se dozvíme, proč právě Ty jsi ten nejvhodnější kandidát/ka na tuhle pozici.

Pokud máš k pozici jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat, velmi rádi je zodpovíme.

S pozdravem a snad brzy na viděnou u pohovoru,

Šárka Zápotocká

Programový manager GRV

P.S.: Nástup možný ihned! :-)

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz