Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Posila kampaňového a komunikačního týmu GRV

datum zadání: 19.09.2019
organizace: Charita Česká republika
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: jobs@caritas.cz
url:
POPIS:
Ahoj,

Baví tě psaní článků, focení, příprava podkladů pro sociální sítě a celkově komunikace s lidmi v českém i anglickém jazyce? Pak hledáme právě tebe.

Do týmu Globálního rozvojového vzdělávání a osvěty, který je nedílnou součástí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce Charity Česká republika, hledáme na poloviční úvazek člena kampaňového týmu, který/á se nebojí výzev, má rozhled co se děje ve světě, výborné organizační a zejména komunikační schopnosti.

V rámci našich současných či chystaných projektů se nejvíce zaměřujeme na šíření povědomí o tématech spojených s udržitelným rozvojem, migrací a celkově globální odpovědností. Zaměřujeme se hlavně na neformální vzdělávání mládeže ale i široké veřejnosti a probouzíme v lidech aktivní občanství. V současné době realizujeme kampaně na sociálních sítích, osvětové akce pro veřejnost, živé knihovny, veřejné diskuze s odborníky, mobilní výstavy a další.

Protože komunikace je pro nás denním chlebem, hledáme do týmu GRV posilu, která nám pomůže s přípravou podkladů z realizovaných ale i chystaných akcí. V praxi by daný člověk měl mít přehled o našich aktuálních projektových aktivitách a nebát se o nich komunikovat jak s širokou veřejností, tak vybranými cílovými skupinami. Měl by být schopný připravit krátký článek, či tiskovou zprávu o proběhlých akcí, umět zajímavě zachytit akce na fotografiích a spolupracovat s externími grafiky při tvorbě informačních materiálů. Nedílnou součástí této pozice je i komunikace s PR agenturami při tvorbě obsahu, zejména pro kampaně na sociálních sítích. Mimo dobrou znalost sociálních sítí a psaní textů uvítáme i někoho, komu není cizí práce s grafickými editory a tvorba jednoduchých letáčků či infografik.

Protože hledáme někoho na poloviční úvazek, upřednostňujeme osobu, která s námi bude moci být denně v kanceláři, nicméně se nebráníme flexibilnějšímu rozvržení pracovní doby.

Můžeme Ti nabídnout respekt ke Tvé práci, velmi otevřený a férový přístup, důvěru a radost z toho, že se věci daří posouvat kupředu. Finanční odměna sice nebude taková jako v soukromém sektoru, nicméně věříme, že náplň práce a pracovní podmínky budou mnohem pestřejší.

Tak co, jdeš do toho a přidáš se do našeho týmu? Pošli nám prosím svůj životopis a motivační dopis, kde se dozvíme, proč právě Ty jsi ten nejvhodnější kandidát/ka na tuhle pozici. Pokud nám zašleš ukázku své práce, bude to jedině plus!

Pokud máš k pozici jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat, velmi rádi je zodpovíme.

S pozdravem a brzy snad na viděnou u pohovoru,

Šárka Zápotocká

Programový manager GRV

P.S.: Nástup možný ihned! :-)

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz