Pracovník v sociálních službách NDC pro osoby bez přístřeší

datum zadání: 10.09.2019
organizace: Centrum sociálních služeb Praha
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: dana.kollarova@csspraha.cz
url: http://www.csspraha.cz
POPIS:
Centrum sociálních služeb Praha obsazuje pozici
Náplň práce:
Spolupracuje při poskytování sociálně-právního poradenství pro osoby bez přístřeší.
Sleduje potřeby klienta a vede záznamy o průběhu sociální služby.
Vede evidenci klientů, řeší záležitosti s poskytovanou službou.
Spolupracuje při zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začleňování.
V nepřítomnosti vedoucího a sociálních pracovníků poskytuje základní informace o zařízení.
Vykonává bezpečnostní prohlídky, eviduje provozní záležitosti.
Požadujeme:
Akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
Spolehlivost
Odpovědnost
Odolnost vůči stresu
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Pracovní poměr 1,0 doba neurčitá
5 týdnů dovolené, sick days
Stravenky
Příspěvek na vzdělávání
Nástup: dohodou
V případě zájmu zašlete Váš životopis a motivační dopis do 30. 9. 2019
na dana.kollarova@csspraha.cz.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.
CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.
Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.
Následně budou skartovány.