Sociální pracovník Nízkoprahového denního centra pro osoby bez přístřeší

datum zadání: 10.09.2019
organizace: Centrum sociálních služeb Praha
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: dana.kollarova@csspraha.cz
url: http://www.csspraha.cz
POPIS:
Centrum sociálních služeb Praha obsazuje pozici
Požadujeme:
VOŠ, VŠ a kvalifikační předpoklady pro výkon sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách.
Spolehlivost, odpovědnost.
Týmovou spolupráci.
Flexibilitu.
Trestní bezúhonnost.
Zkušenosti se sociálním poradenstvím pro osoby bez přístřeší výhodou.
Náplň práce:
Poskytování sociálně-právního poradenství pro osoby bez přístřeší.
Pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů klienta.
Vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začleňování.
Analytická, koncepční a metodická činnost v individuální a skupinové práci.
Vedení klientské dokumentace, administrativní činnost.
Nabízíme:
Příležitosti k profesnímu i osobnostnímu růstu.
Zajímavé finanční ohodnocení.
Příspěvek na vzdělávání.
5 týdnů dovolené, sick days.
Stravenky.
Nástup: dohodou
Pracovní poměr: úvazek 1,0 doba neurčitá
V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis a motivační dopis do 30. 9. 2019 na dana.kollarova@csspraha.cz.
CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů. Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.