Dispečer služeb pro osoby bez domova

datum zadání: 10.09.2019
organizace: Centrum sociálních služeb Praha
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: dana.kollarova@csspraha.cz
url: http://www.csspraha.cz
POPIS:
Centrum sociálních služeb Praha obsazuje pozici

Náplň práce:
práce s počítačem (MS Office, internet, email)
telefonická komunikace s organizacemi (nemocnice, denní centra, noclehárny, azylové domy a další)
vyhledávání zařízení sociálních služeb, zdravotních služeb
administrativní práce, tvorba statistik
Požadavky:
SOU, SŠ vzdělání
dobrá znalost práce s PC (MS Office, internet, email)
časová flexibilita, práce na směny
výhodou znalosti o sociálních a zdravotnických zařízeních hl. Města Prahy
samostatnost, odpovědnost
Nabízíme:
HPP, úvazek 1,0
příjemné pracovní prostředí
stravenky
práce vhodná pro aktivní důchodce a studenty
zajímavé finanční ohodnocení
pracovní poměr na dobu určitou listopad 2019 - duben 2020
Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení. CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.
Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.
Své žádosti a životopisy s motivačním dopisem zasílejte do 15. 10. 2019 na dana.kollarova@csspraha.cz.