IT Help Desk

datum zadání: 10.09.2019
organizace: Tichý svět, o. p. s.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení: 14000,-/0,5 úvazku
lokalita: Praha
kontakt: vladan.fojtu@tichysvet.cz
url: http://tichysvet.cz
POPIS:
Náplň práce:
● Příjem telefonických a e-mailových hlášení od uživatelů
● Analýza, řešení a evidence technických poruch
● Komunikace s uživateli o průběhu řešení požadavků
● Vzdálená správa a administrace stanic - instalace, konfigurace, údržba
● Nastavení techniky k užívání + kontrola a nastavení vrácené techniky
● Výjezdy na pobočky po celé ČR
Požadujeme:
● Minimálně středoškolské vzdělání (IT zaměření výhodou)
● Znalost Microsoft technologií, Windows 7 a Windows 10
● Znalost běžných uživatelských aplikací jako MS Office, Adobe Reader
● Znalost práce s tiskárnami
● Komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se

Podmínky:
● pracovní smlouva v rozsahu 0,5 úvazku
● mzda 14.000 Kč měsíčně
● Místo výkonu práce: Praha 4, Pankrác, denně 13.00-17.00 hod
● Nástup od října 2019
● Kontakt: Vladan Fojtů, vladan.fojtu@tichysvet.cz, 602 638 218