Sociální pracovník

datum zadání: 09.07.2019
organizace: Poradna pro integraci
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Ústecký
kontakt: monika.korabova@p-p-i.cz, +420 731 604 128
url: http://p-p-i.cz/pracovni-prilezitosti/
Nezisková organizace Poradna pro integraci hledá sociálního pracovníka

Místo práce: Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem
Forma práce: plný úvazek, na dobu určitou
Pozice: sociální pracovník – odborné sociální poradenství pro cizince

NÁPLŇ PRÁCE
• poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou po celém Ústeckém kraji
• poskytování pracovního poradenství se zaměřením na pomoc při vyhledávání pracovních míst
• vedení projektové dokumentace, evaluace a reportování projektu
• propagace projektu

POŽADUJEME
• vzdělání dle § 110 zákona č.108/2006 Sb.
• zájem o práci s cizinci
• znalost cizího jazyka (RJ nebo AJ)
• znalost práce s počítačem (Word, Excel, Outlook)
• výborná znalost češtiny slovem i písmem

VÝHODOU
• zkušenost s prací s cizineckou problematikou
• praxe v oboru sociální práce
• zkušenost s administrací projektů
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

NABÍZÍME
• zajímavou a rozmanitou práci s cizinci žijícími v Ústeckém kraji
• možnost realizace vlastních nápadů
• práci v mladém kolektivu zavedené neziskové organizace
• supervizi

KONTAKTUJTE NÁS
Zašlete nám prosím e-mailem svůj strukturovaný životopis (do předmětu napište: Výběrové řízení).
•Kontaktní e-mail: monika.korabova@p-p-i.cz