pracovník/pracovnice v poradenství a rodinný terapeut v Centru rodinné terapie Horizont

datum zadání: 16.05.2019
organizace: Dům tří přání, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: kamilamrkvicova@dumtriprani.cz
url: http://www.dumtriprani.cz
Dům tří přání, přední nezisková organizace v oblasti péče o ohrožené děti, hledá do svého týmu pracovníka na pozici pracovník Centra rodinné terapie Horizont.

Náplň práce:

 přímá práce s klienty: poradenství, nebo rodinná terapie pro děti a jejich rodiny(ambulantní a terénní spolupráce s cílem prevence ohrožení dítěte a rodiny);
 administrativa spojená s přímou klientskou prací (zápisy ze schůzek apod.);
 úzká spolupráce s dalšími centry Domu tří přání (mezitýmová spolupráce v oblasti
podpory klientských rodin, účast na mezitýmových poradách)
 komunikace se spolupracujícími organizacemi z oblasti školství, sociální a zdravotní a s pracovníky OSPOD.

Požadujeme:

 VŠ vzdělání v oblasti sociální práce, speciální pedagogiky, sociální pedagogiky a příbuzných oborů (dle § 110 Zákona č. 108/2006 Sb.);
 započatý, či ukončený psychoterapeutický výcvik (ideálně zaměřený na rodinnou terapii), nebo řádná kvalifikace v rodinném poradenství;
 praxe v práci s dětmi a rodinami alespoň 3 roky;
 schopnost týmové práce a osobnostní zralost.

Forma práce:

 úvazek 0,6 – 1,0 (dle možností uchazeče)

Nabízíme:

 práci v rozvíjející se organizaci působící v zajímavé oblasti;
 možnost supervize a dalšího vzdělávání;
 schopný a přátelský pracovní tým;
 prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor pro invenci;
 finanční ohodnocení odpovídající úrovni běžné v neziskovém sektoru.

Nástup:

 nástup možný od 9/2019. Pracoviště na adrese Doubravčická 21, Praha 10.
V případě zájmu zašlete prosím do 15. 6. 2019 strukturovaný životopis a motivační dopis, včetně referencí pomocí tlačítka odpovědět.