Účetní / Referent

datum zadání: 16.05.2019
organizace: SKP Jihlava
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
lokalita: Vysočina
kontakt: skpjihlava@skpjihlava.cz
url:
Středisko křesťanské pomoci Jihlava hledá pracovníka na pozici
POMOCNÝ ÚČETNÍ / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Nabízíme
- částečný pracovní úvazek s pracovištěm v Jihlavě;
- pestrou a zajímavou práci v neziskové organizaci a sociálních službách;
- možnost zaškolení, vzdělávání, rozvoje a kariérního růstu;
- firemní benefity a odpovídající finanční ohodnocení.

Očekáváme
- pečlivost a bezchybnost při číselných a peněžních úkonech;
- schopnost a ochotu učit se účetnictví neziskových organizací a práci s účetním programem (Pohoda/Stormware);
- finanční znalosti a gramotnost, dovednosti při práci s PC a dobrou komunikaci v rámci organizace;
- bezúhonnost, charakter, a také čistý TR.

Náplň práce
- vedení pokladny,
- před- účetní a účetní operace, např.: evidence přijatých faktur do účetního systému, tvorba příkazů k úhradě, kontrola náležitostí účetních dokladů, záznam transakcí do účetního systému, tvorba vydaných faktur a pohledávek;
- skladový systém, nákupy, sledování vybraných částí hospodaření;
- podpora inventarizace majetku.