Koordinátor/ka programu Vzdělávání dětí a mladých lidí

datum zadání: 16.05.2019
organizace: Nadace OSF
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: konkurz@osf.cz
url: https://www.jobs.cz/rpd/1380574972/
V Nadaci OSF již 25 let podporujeme demokratické směřování české společnosti. Zaměřujeme se na rozvoj právního státu, demokracie, na kvalitu fungování veřejných institucí. Podporujeme svobodný přístup k informacím a zapojení lidí do veřejného dění. Prosazujeme rovný přístup ke vzdělávání i k příležitostem současného světa. Podílíme se na zkvalitnění vzdělávacího systému i podpoře aktivního občanství.

KOORDINÁTOR/KA PROGRAMU VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ A MLADÝCH LIDÍ

Věříte, že všechny děti bez rozdílu mají mít nárok na kvalitní vzdělání? Chcete přispět k tomu, aby více Romů studovalo na vysokých školách? Hledáte zajímavou a pestrou práci na zkrácený úvazek? Pak hledáme právě vás!

CO VÁS ČEKÁ?

* koordinace stipendijního programu pro romské vysokoškolské studenty a studentky
* koordinace aktivit nadace v oblasti včasné péče - síťování neziskových organizací a dalších aktérů v oblasti včasné péče a předškolního vzdělávání, šíření dobré praxe projektů podpořených nadací
* spolupráce s mnoha partnery - od rodičovských iniciativ, přes neziskové organizace, mateřské školy až po úřady a státní instituce, veřejnou správu
* zapojení do dalších aktivit programu zaměřených na podporu inkluzivního vzdělávání, advokační práce, spolupráce s grantisty, organizace setkání, workshopů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY?

* výborné komunikační a organizační schopnosti
* zájem o problematiku vzdělávání sociálně znevýhodněných a romských dětí
* samostatnost a proaktivní přístup, spolehlivost a důslednost
* schopnost komunikovat v angličtině, ústně i písemně
* ochotu občas cestovat po České republice

CO NABÍZÍME

* úvazek 0,5 - 0,6 na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
* zajímavou a smysluplnou práci
* zázemí profesionální nadace a přátelský tým
* flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, sick-leave
* kancelář v klidné lokalitě s dobrou dostupností MHD
* mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi uchazeče/uchazečky a stanoveným mzdovým pravidlům Nadace OSF

Nástup ideálně v červenci 2019.

Nadace OSF je zaměstnavatel, který se řídí zásadou rovných příležitostí pro všechny. Jedná se o placenou pozici v zajímavém pracovním prostředí progresivní nadace.

PODMÍNKOU PRO ZAŘAZENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JE PŘEDLOŽENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO:

* strukturovaný životopis v češtině a angličtině
* motivační dopis v češtině
* jméno a kontakt (telefon a e-mail) tří osob, které mohou poskytnout referenci

Uchazeči a uchazečky, kteří projdou prvním kolem výběrového řízení, budou pozváni na osobní pohovor.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu, motivačního dopisu a referencí do 28. května včetně prostřednictvím formuláře na Jobs.cz:

Ústní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou 6. června 2019.

Děkujeme