Vedoucí směny – práce s klienty a konzultanty Linky bezpečí

datum zadání: 04.06.2019
organizace: Linka bezpečí z.s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 20500
lokalita: Praha
kontakt: Mgr. Lucie Bukovská
url:
Linka bezpečí je služba telefonické krizové intervence u dětí a dospívajících. Jde o celostátní bezplatnou linku s nepřetržitým provozem.

Náplň práce:
•organizace a vedení konzultantů Linky bezpečí pracujících na telefonu či chatu (odborná a psychická podpora, poskytování zpětné vazby, vedení hovorů a kontakt s dalšími institucemi)
•realizace růstových (vzdělávacích) a kontrolních aktivit pro konzultanty
•účast na poradách, supervizích, spolupráce na tvorbě metodiky práce s klienty

Nabízíme:
•částečný úvazek 0,5 (cca 6 - 12 směn + další aktivity)
•práci ve třísměnném provozu s možností flexibilního plánování směn (ranní: 7.30 – 14.00; odpolední: 13.30 – 20.00; noční: 19.30 – 8.00).
•silnou podporu osobního a profesního rozvoje (široká nabídka supervizí a vzdělávacích programů)
•zázemí profesionální a stabilní neziskové organizace
•benefitní program
•možnost navýšení úvazku na 1,0 o administrativně- technické činnosti (práce s tabulkami, spolupráce s organizováním vzdělávacích kurzů, atd…)

Požadujeme:
•ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání sociálního/psychologického zaměření (dosažená kvalifikace pro výkon činnosti v sociální oblasti podle zákona č. 108/2006 Sb. § 115 - 116)
•trestní bezúhonnost
•předchozí přímá práce s klienty
•akreditovaný výcvik v telefonické krizové intervenci (případná nutnost absolvování po přijetí)
•zkušenost s vedoucí pozicí výhodou
•praxe v krizové intervenci výhodou

Uchazeče o zaměstnání prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu do 17.4.2019 do 12hodin, e-mailem na adresu: l.bukovska@linkabezpeci.cz

Výběrové řízení je tříkolové. První kolo spočívá ve výběru vhodných uchazečů na základě zaslaného strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Druhé kolo proběhne formou zpracování úkolu od 18.4. do 22.4. Vybraní uchazeči prochází psychologickým pohovorem dne 24.4. v čase cca13-15.30 hodin. Třetí kolo proběhne 25.4. v čase od 11-14hodin (ústní pohovor).

Nástup možný od 1.5.2019.

Pro bližší informace je kontaktní osobou Mgr. Lucie Bukovská – vedoucí psycholožka (tel. 724 459 486)