Sociální pracovník/ce v terapeutické komunitě

datum zadání: 13.03.2019
organizace: Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Středočeský
kontakt: info@kaleidoskop-os.cz
url: http://www.kaleidoskop-os.cz
Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z.ú., poskytuje sociální služby dlouhodobě duševně nemocným. Provozuje první a jedinou terapeutickou komunitu pro lidi s poruchou osobnosti.

Hledáme sociálního pracovníka/sociální pracovnici v terapeutické komunitě.

Požadujeme:
- VŠ/VoŠ vzdělání v sociální oblasti (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
- 2 roky praxe v pomáhající profesi
- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
- schopnost a ochota zorientovat se v problematice
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu
- schopnost dojíždět do Solenic u Příbrami a účastnit se týdenních porad v Praze - Nuslích
- osobnostní předpoklady pro práci se skupinou v zátěžových situacích

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- pravidelnou supervizi
- prostor pro další rozvoj
- flexibilní pracovní dobu
- příjemný pracovní kolektiv

Náplň práce:
Jedná se o práci v terapeutické komunitě s lidmi z okruhu diagnóz porucha osobnosti, ve směnném provozu.
Práce zahrnuje vedení skupinových a individuálních aktivit – individuálních sociálních konzultací, komunitních setkání, skupinové terapie, pracovních a sportovních aktivit, volnočasových bloků, tematických skupin, atp. Součástí práce je pravidelná účast na poradách, intervizích a supervizích.

Nástup
Duben/květen 2019