Asistent/ka do služby Chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením

datum zadání: 11.04.2019
organizace: Portus Praha, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 19 000 - 20 000 Kč
lokalita: Středočeský
kontakt: tomba@portus.cz
url: http://www.portus.cz
POPIS:
PORTUS PRAHA, z. ú.
přijme 1,0 úvazku asistenta/asistentku
do služby Chráněné bydlení “Vyhlídka“ pro lidi s mentálním postižením, č. p. 406 v obci Slapy
Do naší organizace hledáme člověka, který dokáže respektovat odlišnost a věří, že každý člověk se může rozvíjet. Zvládne pracovat s lidmi ve skupině i individuálně. Je schopen týmové spolupráce a dokáže trpělivě hledat cesty k podpoře naplňování osobních i pracovních cílů klientů.

Nabízíme:
• smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci
• měsíční plat v rozmezí 19 000 – 20 000 Kč
• pět týdnů dovolené
• práci v otevřeném, přátelském kolektivu
• prostor pro kreativitu a nové myšlenky
• vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb.
• pravidelnou supervizi
• příspěvek na dopravu

Náplň práce:
• asistence při zvládání každodenních situací v životě dospělých lidí s mentálním postižením
• podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu
rozvoji jejich kompetencí
• tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání
• čistý trestní rejstřík
• pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
• osobní vyrovnanost a zodpovědnost
• partnerský přístup
• samostatnost a spolehlivost
• znalost práce na PC alespoň na základní úrovni
• zájem dále se vzdělávat
• schopnost pracovat v týmu

Výhodou:
• řidičský průkaz skupiny B
• dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání „pracovník v sociálních službách“
• práce na obdobné pozici

Předpokládaný nástup od května 2019.

• V případě zájmu zašlete strukturované CV prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail: tomba@portus.cz.

Více informací najdete na www.portus.cz nebo u vedoucího služby Alexandra Tomby na telefonním čísle 739 749 249.