Asistent/ka studijního oddělení vzdělávacího centra pro seniory

datum zadání: 09.10.2019
organizace: Elpida, o. p. s. / NF Agora 7
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení: 150 Kč
lokalita: Praha
kontakt: marta.bendova@elpida.cz
url: www.elpida.cz
Hledáme kolegu/kolegyni do vzdělávacího a kulturního centra pro seniory Přístav 7 v Holešovicích.
Hlavní náplň: telefonická, osobní, e-mailová komunikace se seniory, orientace klientů v nabídce, výběr kurzovného na recepci a práce v systému pro správu kurzů. Požadujeme výborné komunikační schopnosti, dobré vystupování a znalost práce s PC. Nabízíme smysluplnou činnost v zavedené neziskovce, odpovídající ohodnocení, pravidelné intervize a školení.
Úvazek: cca dvě 4,5 hodinové směny týdně na fakturu nebo DPP. Zaučení dle dohody v říjnu a listopadu, nástup v listopadu 2019.
Vaše CV + pár řádek motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 22. 10. 2019.

Vyhrazujeme si právo neodpovídat všem na zaslané CV, děkujeme. Přístav 7