Burza práce Nadace Neziskovky.cz

Vrchní sestra

datum zadání: 14.09.2018
organizace: Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: Mzda po zapracování minimálně 27 000 Kč (závisí na vzdělání a odpracované době)
lokalita: Ústecký
kontakt: info@hospiclitomerice.cz
url: https://www.hospiclitomerice.cz/aktuality/page/hledame-vrchni-sestru
POPIS:
Nástup – ideálně 1. 1. 2019

Hledáme člověka zodpovědného a se srdcem na správném místě – se vztahem jak k podřízeným, tak k nemocným, jejich blízkým a pozůstalým.

Náplň práce:

Vrchní sestra vede tým lůžkového i domácího hospice. Podporuje ošetřovatelský tým, podílí se na zajištění supervizí a vzdělávání pro něj. Zodpovídá za dodržování ošetřovatelských postupů a legislativních norem na svém úseku - problematika pracovněprávní, léková včetně opiátů, hygienická, bezpečnosti práce. Podílí se na strategickém řízení hospice. Jedná s nemocnými, jejich rodinami i pozůstalými. Koordinuje stáže na svých úsecích.

Požadujeme:

Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry (minimálně 5 let), zkušenost s vedením lidí, zájem o paliativní péči, orientaci v ošetřovatelské legislativě, organizační schopnosti, vlídné jednání, otevřenost novým postupům, určitou časovou flexibilitu. Výhodou řidičský průkaz, znalost cizího jazyka (AJ, NJ)

Zaměstnanecké výhody:

Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké obědy, mzda po zapracování minimálně 27 000 (závisí na vzdělání a odpracované době). Za největší výhodu považujeme nadstandardní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci.

Přihlášky obsahující především motivační dopis a Váš životopis posílejte prosím do 22. 10. 2018 pouze e-mailem na adresu info@hospiclitomerice.cz. Zde se také můžete zeptat na vše, co by Vás k pracovní nabídce zajímalo.

Úspěšní uchazeči z prvního kola budou pozvání k osobnímu pohovoru v pátek 24. 10. 2018.

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz