PRACOVNÍ PORADCE/PORADKYNĚ PRO KLIENTY S TRESTNÍ MINULOSTÍ PRO KARLOVARSKÝ KRAJ

datum zadání: 14.05.2019
organizace: RUBIKON Centrum, z.ú.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
lokalita: Karlovarský
kontakt: e-mail: rohac@rubikoncentrum.cz; tel.: 734 590 941
url: www.rubikoncentrum.cz
Nezisková organizace RUBIKON Centrum působící více než 20 let v oblasti snižování recidivy, hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici PRACOVNÍ PORADCE/KYNĚ PRO KARLOVARSKÝ KRAJ. Jedná se o pracovní poměr na částečný či plný úvazek – dle domluvy. Náplň práce i výši úvazku poskládáme dle Vašeho potenciálu…

Zajímá Vás téma integrace lidí s trestní minulostí na trh práce a baví Vás přímá práce s lidmi?
Chcete zajímavou práci v zavedené etablované neziskové organizaci?
Baví Vás realizovat nové nápady a hledat kreativní způsoby řešení problémů v oblasti recidivy?

Náplň práce:

Case management, pracovní poradenství a dluhové poradenství klientům se záznamem v rejstříku trestů, případně i včetně práce s odsouzenými ve věznicích KVK
Práce s motivací klientů, zapojení dalších partnerů do spolupráce s klienty – např. adiktologů
Zprostředkování vhodných klientů na tzv. tréninková a pracovní místa na volném trhu práce
Podpora klientů a zaměstnavatelů setrvat v uzavřeném pracovním vztahu
Jednání se zaměstnavateli, úřady práce a dalšími místními institucemi
Vedení evidence a dokumentace ke klientům a zaměstnavatelům

Požadavky na pozici:

Vzdělání min. VOŠ sociálního směru
Minimálně dvouletá praxe v oblasti přímé práce s klientem podmínkou
Zájem o problematiku osob s trestní minulostí
Organizační schopnosti
Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

Nástupní plat 25.000,- Kč/plný úvazek
Samostatnou práci v menším týmu
Seberealizaci v oblasti snižování recidivy a prevence kriminality
Osobní růst a časovou flexibilitu (vámi požadovaný úvazek si sám/a rozložíte do pracovních dní tak jak Vám bude vyhovovat)
Datum nástupu: dle dohody
Místo výkonu práce: Karlovy Vary

Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a uvedením preferované výše úvazku zasílejte na e-mail: rohac@rubikoncentrum.cz nejpozději do 30. 6. 2019 (kontaktní osoba Milan Roháč, tel.: 734 590 941). Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče. Výběrové řízení bude probíhat průběžně po příjmu životopisů.