Burza práce Nadace Neziskovky.cz

lektor / lektorka

datum zadání: 14.10.2018
organizace: Elpida, o.p.s.
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení: od 200 Kč / 60 min
lokalita: Praha
kontakt: jan.bartos@elpida.cz
url: http://www.elpida.cz
POPIS:
Pojďte s námi kultivovat svět aktivních seniorů. Vzdělávací a kulturní centrum pro seniory hledá lektory jazyků A, N, Šp. a It. Hledáme empatické a zkušené lektory nejen pro výuku jazyků, ale i počítačové gramotnosti, výtvarných a pohybových kurzů, asertivity, psychologie, tvůrčího psaní, grafologie, mediální gramotnosti, filozofie, historie, dějin umění, finanční gramotnosti a pod.
U jazyků podmínkou pedagogické vzdělání, nebo předchozí zkušenosti s výukou, u ostatních odbornost a zapálenost pro věc. Vhodné pro studenty, profesionály i aktivní seniory. Nástup po dohodě ihned nebo od září. Místo výuky: Praha 4 Pankrác a Praha 7 Holešovice. Faktura nebo DPP. Úvazek se může pohybovat od 1 hodiny měsíčně až po 10 hodin týdně, podle typu oboru a výuky. Nabízíme práci v příjemném kolektivu etablované neziskovky, profesní růst formou lektorských náslechů a odborných konzultací. Nabízíme možnost projít zdarma naší lektorskou akademií zakončenou zkouškou a certifikací SENIOR FRIENDLY LEKTOR.
Svoje CV + pár řádek motivačního dopisu zasílejte během léta. Vyhrazujeme si právo neodpovídat všem na zaslané CV, děkujeme.

Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz