Pečující osoba v Dětské skupině

datum zadání: 02.05.2016
organizace: Dětská skupina RKC Paleček
pozice/obor: Děti, mládež
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: kurzyprodeti@rcpalecek.cz
url: www.ds-rcpalecek.cz
Hledáme pečující osobu do dětské skupiny, pozice je na plný úvazek a dobu určitou - od poloviny srpna 2016 do 31.8.2018
Náplň práce: Hlídání a péče o děti od 1,5r. věku, zajištění potřeb dítěte, jeho výchova a rozvoj schopností, kulturních a hygienických návyků dítěte. Dále je náplní práce příprava programu a aktivit pro děti dle plánu péče a pokynů vedoucí pečující osoby nebo koordinátorky, odpovědnost za dodržování pravidel ve skupině, odpovědnost za bezpečnost, zdraví a výchovu dětí, aktivní spolupráce s členy týmu DS RKC Paleček, pravidelná komunikace s rodiči, organizování výletů a dalších akcí dětské skupiny.
Pečující osoba musí splňovat tyto předpoklady:
• plnoletost
• zdravotní způsobilost k výkonu práce péče o dítě
• bezúhonnost
• odborná způsobilost (vzdělání ve zdravotnických oborech, sociální práce, psychologie, učitelství MŠ/1. stupeň ZŠ, kvalifikace chůvy) - v případě nedostatečné odborné způsobilosti zajistíme profesní kvalifikaci pečující osoby. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, kladný vztah k dětem a ochotu pracovat i s mladšími dětmi, organizační dovednosti, kreativitu, důslednost, schopnost práce v týmu, dovednost sebereflexe, respektující přístup v práci s dětmi, rodiči i kolegy (absolvování kurzu Respektovat a být respektován výhodou). Nabízíme
Možnost zodpovědné práce v mladém, pozitivním a kreativním týmu a dále pak možnost seberealizace a osobního růstu. Hradíme případný rekvalifikační kurz pro pečující osobu i další vzdělávání dle dohody, během pracovní doby zajišťujeme stravu zdarma. Aktivity Rodinného a komunitního centra Paleček nabízíme zdarma nebo za zvýhodněnou cenu.