--------- TISK ZE STRÁNEK www.neziskovky.cz © Neziskovky ---------

Informační služby Neziskovek.cz

Katalog neziskovek

Nechcete, aby se vaše neziskovka vypařila z povědomí veřejnosti? Chcete být vidět? Zaregistrujte se do největšího katalogu neziskových organizací u nás. Hledáte organizaci, kde vám pomůžou přesně s tím, co potřebujete? Ať už si vymyslíte cokoliv, v Katalogu beziskovek ji najdete. 

Kalendář akcí

Pořádáte výstavu keramiky z chráněných dílen, běh pro čtyřnožce nebo workshop znakování? Chcete, aby se k vám ostatní přidali? Dejte jim o vaší akci vědět! Zaregistrujte se a jednoduše ji nahrajte do Kalendáře akcí. Hledáte způsob, jak smysluplně strávit svůj volný čas? Mrkněte do Kalendáře, co pro vás neziskovky z celé ČR chystají.

Upozornění: Kalendář akcí brzy opustí web www.neziskovky.cz. Od 1. 9. 2017 proto nebude možné vkládat do něj nové příspěvky. Děkujeme za pochopení!

Knihovna

Naše knihovna začala stárnout! Rozhodli jsme se, že jí dopřejeme omlazující kúru a dočasně jsme přerušili provoz. Teď vyřazujeme a archivujeme veterány a vítáme nové knižní přírůstky. Až bude vše připraveno, dozvíte se to jako první. Těšíme se, že se s námi brzy zase přijdete začíst!


 
--------- TISK ZE STRÁNEK www.neziskovky.cz © Nadace Neziskovky ---------